reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Megii niezależnie od tego jak to się skończy jesteś w ciąży a to naprawdę wiele. Będzie dobrze jak nie teraz to troche później
Megii niezależnie od tego jak to się skończy jesteś w ciąży a to naprawdę wiele. Będzie dobrze jak nie teraz to troche później
Też tak myślę i jestem z tego powodu zadowolona bez względu jaki będzie finał:)) pozdrawiam
 
reklama
Aaa kochane najnowsze info z labolatorium dalej mamy 10 pieknych zarodeczkow :D
Z nasienia emka 4 zarodki 8a 1 zarodek 6a
Z nasienia dawcy 1 zarodek 12a 3 zarodki 8a i jeden zarodek 4a
Maluchy dalej sie pieknie rozwijajcie w przesliczne blastki
To ta doba jest teraz decydujaca. Mocne kciuki za maluchy zeby wszystkie były pieknymi blastkami✊✊✊✊✊✊
 
Hej Walcząca, jak miło :) ja siedzę w krzakach cały czas. Byłam na wizycie w styczniu. Okazało się że badania się przedawnily i musimy robić od początku. Więc cała moja organizacja i plany poszły na marne. No i oczywiście kupa kasy. Lot dla całej rodziny (bo mąż musiał zgodę podpisać), zakwaterowanie itp... Masakra.
Teraz luty w ogole odpada bo się przeprowadzamy więc może w marcu się uda podejsc na naturalnym cyklu chociaż mój lekarz cały czas mnie namawia na sztuczny bo niby łatwiej... Jak mnie badał w 10dc to endo było 10mm bez estrofemu i takie samo z... Już sama nie wiem.
Chyba jednak się upre na ten naturalny mimo wszystkich przeciwności. Buźka wielka.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej sol, ostatnio zastanawiałam się co u ciebie i miałam nadzieję że już z brzuszkiem chodzisz[emoji20]. Wiem jak ciężko pogodzić te przyloty, wizyty, hotele, praca [emoji33] ale mam nadzieję że tym razem się uda. My też planujemy przeprowadzkę, jesteśmy na etapie szukania czegoś odpowiedniego dla nas. Ja już mam 33tc więc termin wielkimi krokami się zbliża [emoji33] i mała rosnie jak na drożdżach i chyba szykuje nam sie klopsik [emoji6]. Trzymam mocno kciuki za twój marzec.
Dziewczyny za wasze starania i marzenie by się spełniło [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji256] [emoji256] [emoji256]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ta doba jest teraz decydujaca. Mocne kciuki za maluchy zeby wszystkie były pieknymi blastkami✊✊✊✊✊✊
Tak dokladnie te 2 doby sa decydujace bo zawsze wszystko dochodzilo do 4 doby i w 5 morule albo wczesne blastki. Boze spraw zeby teraz bylo inaczej i byly piekne blastunie :*
 
Ostatnia edycja:
Aaa kochane najnowsze info z labolatorium dalej mamy 10 pieknych zarodeczkow :D
Z nasienia emka 4 zarodki 8a 1 zarodek 6a
Z nasienia dawcy 1 zarodek 12a 3 zarodki 8a i jeden zarodek 4a
Maluchy dalej sie pieknie rozwijajcie w przesliczne blastki
Trzymam mocno kciuki, musi się tym razem udac[emoji4] [emoji256] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie kochane.Dzis mój dzień zaczął się okropnie zadzwonił mój tata że z mama coś dzieje się nie tak.Zapomina nie odpowiada na pytania jak do niej zadzwoniłam to chyba nawet mnie nie poznała i cal czas mówiła że nie wie.Teraz jest w szpitalu.Jutro lecę do Pl i tu moje pytanie.Jutro zaczyna mi się 6 miesiąc jak narazie bezproblemowej ciazy czuje sie dobrze brzuch nie boli i dzidzius sie rusza.Jak myślicie czy lot mi nie zaszkodzi?nie mam czasu i możliwości zadzwonić do lekarza.Echorafie 2 trymestru mam na 26 luty jeśli do tej pory nie wrócę zrobię w Pl i przetłumacze.
 
reklama
Witajcie kochane.Dzis mój dzień zaczął się okropnie zadzwonił mój tata że z mama coś dzieje się nie tak.Zapomina nie odpowiada na pytania jak do niej zadzwoniłam to chyba nawet mnie nie poznała i cal czas mówiła że nie wie.Teraz jest w szpitalu.Jutro lecę do Pl i tu moje pytanie.Jutro zaczyna mi się 6 miesiąc jak narazie bezproblemowej ciazy czuje sie dobrze brzuch nie boli i dzidzius sie rusza.Jak myślicie czy lot mi nie zaszkodzi?nie mam czasu i możliwości zadzwonić do lekarza.Echorafie 2 trymestru mam na 26 luty jeśli do tej pory nie wrócę zrobię w Pl i przetłumacze.
Podobno drugi trymestr jest bezpiecznt jesli chodzi o.podroz ale zirientuj się czy nie bedziesz potrzebowała jakiegoś zaswiadczenia od lekarza ze nie ma przeciwskazan.do lotu-cos takiego mi sie obilo o.uszy ze niektore linie moga chciec cos takiego. Tu wiadomo ze sila wyzsza i musisz przelecieć
 
Do góry