reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny, po krótce przypomnę swoją historię: endometrioza+ laparoskopia bez ubytków maj 2015. Czerwiec 2017 IVF protokol dlugi nieudany brak mrozaczkow , styczeń 2018 kolejne podejscie protokół krótki, podane 2 blastki 3bb i 3bc. I i II wer Beta poniżej 1. 10 dpt beta 40, 14 dpt 185, 17 dpt 670, 21 dpt 1710 + pecherzyk 4mm w jamie macicy. Kolejna wer 28 dpt i wtedy ma być już wszystko jasne czy puste jajo, czy mały dalej walczy. Niestety lekarz nie pozostawił mi zbyt wiele nadzieji, stwierdzil, ze jestesmy o jakies 3 dni do tylu, beta rosnie, ale szalu nie ma ;( jest mi strasznie ciężko, ale nadal wierzę, że może jednak Bąbel pokarze na co stać... dziewczyny, pomocy , co zrobić, żeby nie zwariować...nie ma dnia od poniedziałku bez łez ;((( Myślę, że tylko Wy jesteście w stanie mnie zrozumieć. Wasze historie, które doprowadziły do szczęśliwego macierzyństwa albo upragnionej zdrowej ciąży napawaja mnie optymizmem !!! Gratuluję wszystkim przyszłym i juz mamusiom :)
Megii niezależnie od tego jak to się skończy jesteś w ciąży a to naprawdę wiele. Będzie dobrze jak nie teraz to troche później
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) dziś mój 8 dpt. Byłam upuścić krew :) proszę za mnie również trzymać kciuki :)

✊✊✊

Ja już też po pobraniu, 6dpt.

Ale miałam dzisiaj akcję rano... wstałam i mówię, a se zrobię test sikacza. Może to ostatnia szansa na taki pozytywny z zaskoczenia? No to jak pomyślałam tak zrobiłam, nasikałam na ten test i czekam... czekam... a on nic, żadnej kreski, nawet tej kontrolnej. Tyle w życiu testów zrobiłam, ale tego to jeszcze nie grali. W bambuko mnie zrobił jednym słowem, widocznie jakiś trefny był, pozostaje czekać na wynik z krwi :D :D
 
[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Ja już też po pobraniu, 6dpt.

Ale miałam dzisiaj akcję rano... wstałam i mówię, a se zrobię test sikacza. Może to ostatnia szansa na taki pozytywny z zaskoczenia? No to jak pomyślałam tak zrobiłam, nasikałam na ten test i czekam... czekam... a on nic, żadnej kreski, nawet tej kontrolnej. Tyle w życiu testów zrobiłam, ale tego to jeszcze nie grali. W bambuko mnie zrobił jednym słowem, widocznie jakiś trefny był, pozostaje czekać na wynik z krwi :D :D
Widocznie nie miałaś robić tego sikacza [emoji14] Ja nawet ich już nie kupuje bo potem kuszą [emoji14] to trzymam kciuki za Twoją betę :)
 
reklama
Do góry