reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, a te bole okresowe to kiedy mialas ? Bo ja tez mam szczegolnie wieczorem w ciagu dnia nie skupiam sie tak na tym to moze nie czuje dodam ze to moj dopiero 14 dpt w sumie sa coraz slabsze te bole w 7-12dpt mialam bardzo silne.
Jak dobrze pamiętam zaczęły się 4-5dpt i miałam je naprawdę długo aż nie pamiętam kiedy się skończyły :p no i wiadomo wracały co jakiś czas ale to normalne :) niektóre mają bóle niektóre nie więc różnie to bywa :) ja nie wierzyłam,że tak może boleć na okres ale sama się przekonałam o tym ;) I pamiętam była taka noc ,że nawet nie mogłam się położyć na plecach bo kręgosłup mi dawal popalić;) wierzę, że wtedy mój Kropus się wgryzal :)
 
reklama
Lola1234.... ja miałam 6, 3 nadawały się do zapłodnienia, 1 się zapłodniła. Głowa do góry 9 to nie jest zły wynik !!!!
 
kochana ja w miedzielę miałam krwotok, w pon byłam na wizycie i teoretycznie było ok więc leki brałam dalej, w piątek poszłam na betę - spadła do 55, więc wystawiłam oczy, powtórzyłam w sobotę i było 46 więc odstawiłam leki, za 3 dni (we wtorek) zaczęłam znów krwawić - czyli to była @ która trwała ok tygodnia. Wczoraj był niby 14dc, ale cykl bezowulacyjny a na jajnikach sama drobnica jeśli chodzi o pęcherzyki. Zaczęłam poplamiać znów więc mam łykać dupka 10 dni.

no ladnie, ja nie wiem kiedy u mnie w koncu siw normalny cykl zacznie. Najgorsze ze chce isc zeobic NK i za cholere nie wiem kiedy!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dość... moje dziecko dzisiaj znowu plakalo prawie pół godziny ze chce rodzeństwo...więc jak mój m tylko wróci czas na poważną rozmowę!!! Chce wrócić do gry,i przynajmniej dac szansę mojemu synowi na posiadanie rodzeństwa. Stąd też moje pytanie do Was
jakie badania warto zrobić jeszcze przez braniem suplementów aby brać te odpowiednie? Tym razem chce się przygotować na spokojnie i z pełną szeroko wiedzą.
Może mi któraś poradzić jeszcze jak mam tłumaczyć dziecku ze nie ma u nas dziecka ze jest jedynakiem?? -powtarzam tylko część jego słów. Zawsze mówię że trzeba poczekać, że będziemy kiedyś napewno mieli dzidziusia ale to od mamy i taty nie zależy...ze też byśmy chcieli. Ale to tłumaczenie już nie wystarcza...potrzebuję porady...chyba któraś z nas tutaj to psycholog z wykształcenia??

chetnie poslucham, u mnie to samo, prawie codziennie! :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
chetnie poslucham, u mnie to samo, prawie codziennie! :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A tlumaczycie dziecku dlaczego musi poczekac? Wydaje mi sie, ze dziecko nie zrozumie inaczej. Ja bym powiedziała, ze mama i tata troche choruja i musza sie wyleczyc a to dlugo moze potrwac. Psychologiem nie jestem i to jest ciezki temat, wiec moze warto samemu zasiegnac porady specjalisty?
 
reklama
A tlumaczycie dziecku dlaczego musi poczekac? Wydaje mi sie, ze dziecko nie zrozumie inaczej. Ja bym powiedziała, ze mama i tata troche choruja i musza sie wyleczyc a to dlugo moze potrwac. Psychologiem nie jestem i to jest ciezki temat, wiec moze warto samemu zasiegnac porady specjalisty?

ja tlumacze, coraz bardziej to rozumie bo juz skonczyl 6 lat ale potem nadchodzi kryzys i ta sama bajka. Ale caly czas mu tlumacze ze walczymy, dlatego mama z tata musza chodzic czesto do lekarza itp. No mam nadzieje ze aie uda i koedys bede mogla mu przekazac ta radosna nowine!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry