reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie ma takiej opcji! Te konie są członkami naszej rodziny. Dla mnie to bez znaczenia czy to pies kot czy koń. Żadnego zwierzaka nie oddam Ba! Nawet kupię kolejne ;)
Na 10 lat się nie nastawiam :-D jak się dobrze zepne to w 6 lat się uwine :D
Również bardzo kocham zwierzęta chociaż koni zawsze się bałam ale pewnie dlatego że nigdy nie mialam z nimi styczności,lecz zawsze uważałam że są to piękne i szlachetne zwierzęta.
 
Nie ma takiej opcji! Te konie są członkami naszej rodziny. Dla mnie to bez znaczenia czy to pies kot czy koń. Żadnego zwierzaka nie oddam Ba! Nawet kupię kolejne ;)
Na 10 lat się nie nastawiam :-D jak się dobrze zepne to w 6 lat się uwine :D

Taśmowo chcesz działać:D
Szkoda że mieszkasz tak daleko, bo bym się do Ciebie na jazdę zapisała:) Zawsze marzyłam o koniach, a skończyło się na cielaku (czyt.labradorze: )
 
@Justin87 jakie to nie sprawiedliwe....ehh brak słów. Zjedz te wszystkie słodycze popij alkoholem i idź spać. Płacz ile się da... bo skrywane emocje po prostu zabijają nas od środka. Przykro mi :(
Pić nie będę, bo jutro do pracy muszę iść ale najchętniej wzięłabym kilka dni wolnego.
Za to zjadłam ptysia i trochę mi lepiej.
Niesprawiedliwe jest to wszystko ale cóż. Powiedziałam a, to muszę powiedzieć też b.
Nie zrezygnuję.
 
Kiedyś się uda. Mam nadzieję, że prędzej nim później.
Dobrze, że u Ciebie beta się pojawiła i oby już tylko pięknie rosła. :)
Byłam na badaniu jutro mają być wyniki. Oczywiście kupiłam do kolekcji dwa testy Bobo i po powrocie zrobiłam jeden - jaśniejsza krecha znów się pojawiła. Ob ten cud się nie skończył jutro po wynikach.... A TY TRZYMAJ SIĘ CIEPŁO!
 
Mam pytanie do dziewczyn, które podeszły do crio na cyklu naturalnym, jak wygląda taki cykl, jak często jeździ się na monitoring i czy bierze się wtedy jakiekolwiek leki?
 
reklama
Do góry