reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana bardzo mi przykro. Ale nie ma co porownywac ze drugi gorszy od pierwszego. To niestety los. I nie oznacza ze jest jakas tendencja spadkowa.
Musisz sie przebadac. Masz AZ 3 podejścia!!!! Az!!!! Ja mam tylko jedno. Wiele bym dala zeby miec ten komfort psychiczny "zapasu" mrozakow.
Zbadasz sie, obstawia Cie lekami i nastepnym razem sie uda i rodzenstwo bedzie czekac na swoja kolej.
Wiem ze to trudne i sciskan Cie z calej sily. Ale walczymy dalej!

Wiem to wszystko ale wiadomo, że z każdym podejściem strach jest coraz większy. Dziękuję. :*
 
reklama
@Justin87 jakie to nie sprawiedliwe....ehh brak słów. Zjedz te wszystkie słodycze popij alkoholem i idź spać. Płacz ile się da... bo skrywane emocje po prostu zabijają nas od środka. Przykro mi :(
 
Ja jedynie czego się boję to tego jak przeżyje mój kręgosłup. Reszta "problemów" mnie nie martwi.

Ja nie znam, ale widzę że @misis188 już rozwiala Twoje wątpliwości
Kochana najwyzej bedziesz lezec cala ciazd jesli chodzi o kregoslup a tak powaznie plastrowanie pomaga utrzymac brzuch i kregoslup w ryzach tak zeby nie dokuczal za bardzo
 
@Justin87 wiem jak to boli... tez jadłam słodycze ale wypiłam do tego 1,5 butelki wina... ogolnie potem pomalowałam paznokcie i było lepiej. Każda szansa to 30% i nie zawsze jest sukces czasem potrzeba wiecej prób! Nie wiemy ile naturalnie blasyocyst nie implantuje sie u kobiety!! Także płacz a potem głowa do góry!!! Mysle ze duzo kobiet walczy o dzieci ale naprawde jednak większości sie udaje.
 
reklama
Wow:biggrin2::biggrin2::biggrin2: Gratuluję. Tamiza lepiej sprzedaj konie bo przez najbliższe 10 lat będziesz tylko dzieci rodzić:-D
Nie ma takiej opcji! Te konie są członkami naszej rodziny. Dla mnie to bez znaczenia czy to pies kot czy koń. Żadnego zwierzaka nie oddam Ba! Nawet kupię kolejne ;)
Na 10 lat się nie nastawiam :-D jak się dobrze zepne to w 6 lat się uwine :D
 
Do góry