reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem 6 dpt, rano miałam brązowe, dość mocne brudzenie. Później pojawiło się kilka skrzepow. Jest mi trochę słabo. Czytałam że mogą być to plemienia implantacji. Zaczynam ryczeć, boję się że to początek końca. Powiedzcie, kiedy najwesniej można pójść na bete?
Jak 5cio dniowe to ja 6dpt byłam w labo :) Więc możesz ewentualnie iść jutro. We wrześniu też miałam implantacyjne plamienie i to było 5dpt na wieczór, więc całkiem możliwe, że i u Ciebie tak właśnie jest :)
 
reklama
Jestem 6 dpt, rano miałam brązowe, dość mocne brudzenie. Później pojawiło się kilka skrzepow. Jest mi trochę słabo. Czytałam że mogą być to plemienia implantacji. Zaczynam ryczeć, boję się że to początek końca. Powiedzcie, kiedy najwesniej można pójść na bete?
Oj chyba mi się zdaje ze u ciebie wszystko wporzatku! Ja ogólnie nie mam objawów i tez się boje i tez jestem 6dpt! Wiec to różnicy nie ma ! Inne maja inne nie
 
Kochana nic się nie przejmuj, akurat to nie jest problem. Pewnie powoli będziesz już schodzić z leków :)
Dzieki [emoji4] powiem tak, finansowo to bylaby bardzo dobra wiadomosc. No ale wazne, zeby tylko nie zaszkodzic maluchowi, zeby przypadkiem nie zmienil zdania i nawet bez lekow rowniez chcial zostac u mamy w brzuchu [emoji6] zakladajac optymistyczna wersje, ze sie zadomowil [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziękuję za kciuki :). Jestem po wizycie. Jest jeden maluszek i już jest serduszko. Nie bije jeszcze zbyt mocno - ale już jest :). Krwawienie było z macicy jak to dr stwierdził - dostałam na nie hydroksyzyne. Strasznie się cieszę :)
Kochana tak się cieszę, myślałam o Tobie :) A to krwawienie z macicy to wiadomo czym mogło być spowodowane? I ten lek to po co? Żeby się doczyściła? Mów mi tu wszystko, bo ja nic nie dostałam i jestem ciekawa :* Który Ty masz dzisiaj dpt?
 
Jestem 6 dpt, rano miałam brązowe, dość mocne brudzenie. Później pojawiło się kilka skrzepow. Jest mi trochę słabo. Czytałam że mogą być to plemienia implantacji. Zaczynam ryczeć, boję się że to początek końca. Powiedzcie, kiedy najwesniej można pójść na bete?

Jeśli miałaś podaną blastkę to betę możesz już zrobić. Jak zarodek 3 dniowy to poczekaj do 8-9 dpt.
 
reklama
Pracujesz z mezem? Ja tez ;)

O to milo slyszec ze najpierw Ci wywolywali jako przygotowanie do CC. Czesto robia CC "na zimno" i dzieci maja pozniej rozne problemy (rowniez juz jako kilkulatki).
To mozna poprosic o lifting? :D
Chwilowo z racji częstych wizyt wspomagam go z doskoku :tak:
Niech się już zacznie przyzwyczajać do mojej nieobecności na następne 9 miesięcy :D
 
Do góry