reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane na wiesci co z moja beta bedziecie musialy zaczekac do jutra [emoji5] dzisiaj nie wychodze z domu, probuje sie podleczyc, moje zatoki doszly do takiego momentu, ze ledwo patrze na oczy.. ale bardzo Wam dziekuje za kazde slowo wsparcia i otuchy! Przyda sie na jutro [emoji16]Jestescie kochane!!! [emoji11]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co.. nigdy nie byłam w tym dobra a mam małomównego lekarza... zaczełam jesc leki w 2 dniu okresu w grudniu.... to chyba naturalny?
Sztuczny .. na sztucznym dziewczyny biorą chyba do 12tc ale już wiem że co lekarz to inna opinia więc hm nie wiem.. Ja się bałam odstawić ale po rozmowach z Panią doktor i z moim M zdecydowałam się że zaufam :) hmm ... może zaraz jeszcze się koleżanki wypowiedza :)
 
Czesc dziwczyny.
Dawno sie nie odzywalam ale czytam Was codziennie jak lekture (nie zasne dopoki nie doczytam do konca dnia):-D ciesze sie szczesciem kazdej ktora publikuje tu dobre wiadomosci i ubolewam nad tymi gorszymi... Ciezka ta droga :(
Czy mozecie mi powiedziec cos wiecej o badaniach : allo-mlr, LCT, bialko s i c, test IMK ? Musze je zrobić i z nimi zglosic sie di Pasnika... I jeszcze gdzie w Krakowie zrobie to badanie allo-mlr bo gdzie sie pytam to tego nie robia...
Zycze Wam kochane wspanialego dnia :biggrin2:
Allo mlry zrobisz w szpitalu w prokocimiu - wchodzisz glownym wejsciem i idziesz do dzialu uslug platnych :)
 
Na pewno trzeba powtorzyc... i ja bym powtorzyla jeszcze drugi raz nawet gdyby zaczela spadac, teraz juz we wszystko wierze:)
Czy możesz okreslic jakieś jakość dostałaś zarodki
Dziewczyny prośba o weryfikację wyników bety. Nie moje, ale bliskiej mi osoby również po ivf:
To było crio na sztucznym cyklu dwóch 5cio dniowych blastek.
9 dpt beta 87
11 dpt 88
Co sądzicie...?
a możesz powiedzieć jakiej klasy miAla zarodki?
 
Tak tak. tylko że ja wlasnie żadnych zapasów w domu nie mam... byłam na zero, kupilam 1 paczkę 7szt i dziś już 1 poszła...
Ja tez lecze sie w Poznaniu - ale na Polnej - jestem na cyklu sztucznym - ale prolutex biore do tej pory a dzis mam 9 tydz i 2 dzien ciąży - i profesor zlecił branie go do 12-tego tygodnia.
 
reklama
Do góry