reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Teraz mialam 4.2.1 i 3.2.1 (wg starej nomenklatury 4ba i 3ba)
Dzioasia to coś ciut podobnego do mnie tylko za bardzo u nas za granica tego nie czaje! Po raz pierwszy lekarz usiadł na moim łóżku i pokazał mi wszystkie moje zarodki jak się rozwijają! Była klasa B1,B2,B3,B,B5 i akurat na tym ostatnim skupiła się i mówiła ze jest super! Ale czy będzie aż tak super jak u ciebie ?!!!! Co myślisz na temat mojej klasy!?
 
Czesc dziewczyny , chcialam sie zapytac te z Was , ktore sa po udanych transferach swiezych zarodkow , kiedy odstawialyscie progesteron w ktorym tyg i jak ? Ja mialam zaczac odstawiac na poczatku 10 tyg dufaston jedna tabl. na poczatku, po 4 5 dniach nie dziania sie nic , tzn braku plamien odstawic calkowicie dufaston i kolejne progesterony ( prolutex 1 x , luteina 3 x200mg ) po kolejnym tyg . osdtawic prolutex . zaczelam plamic na 5 dzien stosowania 2 x dufaston zamiast 3 . wrocilam do wyjsciowej dawki . moje pytanie kiedy najbezpieczniej jest zaczac odstawiac , po skonczonym 12 tyg czy jeszcze pozniej , jak to bylo u Was ? Dzieki za odpowiedzi .:) boje sie probowac znow za wczesnie bo nerwy a powrot do wyjsciowej dawki spowodowal nasilenie objawow tzn mdlosci i wzdecia
po 8 tygodniu już byłam bez leków...tak mi lekarz zalecił. Wszystko było ok.
 
Sztuczny .. na sztucznym dziewczyny biorą chyba do 12tc ale już wiem że co lekarz to inna opinia więc hm nie wiem.. Ja się bałam odstawić ale po rozmowach z Panią doktor i z moim M zdecydowałam się że zaufam :) hmm ... może zaraz jeszcze się koleżanki wypowiedza :)
Ja na sztucznym byłam i do 8tc leki brałam...i bylo ok.
 
reklama
Do góry