reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a furoxin moze byc? w ciazy go bralam bo mi ginekolog zapisal
W ulotce napisane "niewskazane stosowanie w czasie ciąży" - ale znowu z drugiej strony gin Ci to zapisał.. Sama nie wiem :( może jednak spróbuj najpierw zalać się litrami soku z żurawiny (mega kwaśny ale pomaga), a jak to nie pomoże to dopiero cięższa artyleria?
 
reklama
@Doris30:-) @walczaca o szczescie @shaggy bardzo Wam kochanie dziękuję za kciuki :) byłam, krew na betę oddałam i przy okazji już dla siebie zrobiłam progesteron wyniki dziś po południu... ale...
jak dziś byłam u lekarza po receptę bo leki się kończą to zaprosił mnie na fotel i widziałam mój pęcherzyk... ma 4.48 mm... :) oszacował "na oko" 5 tydzień.... dziewczyny czy mam być trochę spokojniejsza o betę? od jurta schodzę z leków - zostało 6 ostatnich zastrzyków prolutex, luteina dopochwowo bez zmian - 3x1 ale... medrol tyko 0,5 tabl rano i estrofem - od jutra przez 7 dni 2x1 tabl a po tych 7 dniach 1x1 tabl.... trochę się obawiam... czy nie za szybko? coś można na wlasną rękę przedłużyć czy zaufać? Kolejną wizytę mam 09.02 :) za caaaaaaaaałe 2 tygodnie.....:surprised:
Myślę , że możesz być spokojna :) super kochana !! Mi lekarz kazał odstawić do 8tc i pełna obaw odstawiłam chociaż było mi ciężko.. już ponad tydzień jestem bez leków i nic sie nie dzieje :) ja zaufalam swojemu lekarzowi Ale każda z nas robi inaczej :D A na jakim cyklu jesteś ?
 
W ulotce napisane "niewskazane stosowanie w czasie ciąży" - ale znowu z drugiej strony gin Ci to zapisał.. Sama nie wiem :( może jednak spróbuj najpierw zalać się litrami soku z żurawiny (mega kwaśny ale pomaga), a jak to nie pomoże to dopiero cięższa artyleria?
Ej nawet nie wiedzialam..... dzieki :)
 
@Doris30:-) @walczaca o szczescie @shaggy bardzo Wam kochanie dziękuję za kciuki :) byłam, krew na betę oddałam i przy okazji już dla siebie zrobiłam progesteron wyniki dziś po południu... ale...
jak dziś byłam u lekarza po receptę bo leki się kończą to zaprosił mnie na fotel i widziałam mój pęcherzyk... ma 4.48 mm... :) oszacował "na oko" 5 tydzień.... dziewczyny czy mam być trochę spokojniejsza o betę? od jurta schodzę z leków - zostało 6 ostatnich zastrzyków prolutex, luteina dopochwowo bez zmian - 3x1 ale... medrol tyko 0,5 tabl rano i estrofem - od jutra przez 7 dni 2x1 tabl a po tych 7 dniach 1x1 tabl.... trochę się obawiam... czy nie za szybko? coś można na wlasną rękę przedłużyć czy zaufać? Kolejną wizytę mam 09.02 :) za caaaaaaaaałe 2 tygodnie.....:surprised:
Kurcze szybko odstawia prolutex.... a gdzie sie leczysz? przypomnij ....
 
Dziewczyny prośba o weryfikację wyników bety. Nie moje, ale bliskiej mi osoby również po ivf:
To było crio na sztucznym cyklu dwóch 5cio dniowych blastek.
9 dpt beta 87
11 dpt 88
Co sądzicie...?
Na pewno trzeba powtorzyc... i ja bym powtorzyla jeszcze drugi raz nawet gdyby zaczela spadac, teraz juz we wszystko wierze:)
 
Ej nawet nie wiedzialam..... dzieki :)
Tylko wiesz na większości leków jest napisane, że niewskazane, bo po prostu nie mają badań z wpływu na ciężarne. Bo kto by na ciężarnych eksperymentował. Więc piszą tak, żeby mieć dupochron. Nawet na tych lekach to bierzemy - np estrofem itp jest napisane że nie należy stosować w ciąży. wyobrażasz sobie? :D a my tu równo estrofem jak cukierasy. Ale cóż, koncerny farmaceutyczne tak muszą pisać i tyle.
A ten furoxin to żurawina i pokrzywa. Więc na Twoim miejscu bym dziś pojechała na soku z żurawiny (takim aptecznym, a nie jakiś tymbark ;P), i hektolitrach wody, a jakby nie przeszło to ten furoxin od jutra.
 
Czesc dziwczyny.
Dawno sie nie odzywalam ale czytam Was codziennie jak lekture (nie zasne dopoki nie doczytam do konca dnia):-D ciesze sie szczesciem kazdej ktora publikuje tu dobre wiadomosci i ubolewam nad tymi gorszymi... Ciezka ta droga :(
Czy mozecie mi powiedziec cos wiecej o badaniach : allo-mlr, LCT, bialko s i c, test IMK ? Musze je zrobić i z nimi zglosic sie di Pasnika... I jeszcze gdzie w Krakowie zrobie to badanie allo-mlr bo gdzie sie pytam to tego nie robia...
Zycze Wam kochane wspanialego dnia :biggrin2:
 
reklama
@Doris30:-) @walczaca o szczescie @shaggy bardzo Wam kochanie dziękuję za kciuki :) byłam, krew na betę oddałam i przy okazji już dla siebie zrobiłam progesteron wyniki dziś po południu... ale...
jak dziś byłam u lekarza po receptę bo leki się kończą to zaprosił mnie na fotel i widziałam mój pęcherzyk... ma 4.48 mm... :) oszacował "na oko" 5 tydzień.... dziewczyny czy mam być trochę spokojniejsza o betę? od jurta schodzę z leków - zostało 6 ostatnich zastrzyków prolutex, luteina dopochwowo bez zmian - 3x1 ale... medrol tyko 0,5 tabl rano i estrofem - od jutra przez 7 dni 2x1 tabl a po tych 7 dniach 1x1 tabl.... trochę się obawiam... czy nie za szybko? coś można na wlasną rękę przedłużyć czy zaufać? Kolejną wizytę mam 09.02 :) za caaaaaaaaałe 2 tygodnie.....:surprised:
Możesz być spokojna o betę! Super informację z rana! Gratuluję :-D
 
Do góry