reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie, nie licząc biopsji męża, to ok. 13 tysięcy złotych. Teraz kolejny transfer, to kwota się zwiększy ale nie wiem o ile. Pewnie ok. 3 tysięcy będzie to kosztowało. Szczerze powiedziawszy nie liczę dokładnie, bo nie chcę się stresować dodatkowo. :p
U mnie całkowity nasz wkład to 8900 plus to co miasto dofinansowywane myślałam że w którejś klinice jest mniej
 
reklama
Kochane jak już wiecie że jesteście w ciąży to dalej bierzecie nospe ? Dziś trochę gorzej się czuje ale tragedii nie ma ..
Zapomniałam jeszcze dodać, że wczoraj Pani doktor mi zmniejszyła od dziś dawkowanie wcześniej miałam dupka 3x2 luteine pod język 2x2 i jeden crinone na noc A teraz od dziś dupkę 3x1 luteina zostaje i crinone i tak przez 5 dni A jak nie będzie plamien to luteina podjezyk 2x1 przez kolejne pięć dni i jak dalej nic to dupka 2x1 no i wykończyć to ostatnie opakowanie crinone i już nie dokupowac.. trochę się boję tak odstawiac..

Wy też tak macie cały czas mokro ?? Matko czuje się jakbym sikala w majty cały czas :p
 
Bierzecie może lutinus? Ponoć jest lepszy od luteiny Adamed... I lepiej się wchłania mi nie chcieli daj w klinice innego leku do bety.Strasznie drogi jedno opakowanie starcza na 3 dni:( A koszt 167 zl
 
Kochane jak już wiecie że jesteście w ciąży to dalej bierzecie nospe ? Dziś trochę gorzej się czuje ale tragedii nie ma ..
Zapomniałam jeszcze dodać, że wczoraj Pani doktor mi zmniejszyła od dziś dawkowanie wcześniej miałam dupka 3x2 luteine pod język 2x2 i jeden crinone na noc A teraz od dziś dupkę 3x1 luteina zostaje i crinone i tak przez 5 dni A jak nie będzie plamien to luteina podjezyk 2x1 przez kolejne pięć dni i jak dalej nic to dupka 2x1 no i wykończyć to ostatnie opakowanie crinone i już nie dokupowac.. trochę się boję tak odstawiac..

Wy też tak macie cały czas mokro ?? Matko czuje się jakbym sikala w majty cały czas :p
Ja biorę no spe jak coś tam poczuje w brzuchu,w sensie ból lub klocie to wtedy lykam jedną :-)
 
Kochana nie jesteś sama.. U mnie jest dokładnie tak samo.. znaczy się na początku po transferze bardziej się przejmował niż teraz .. od kiedy wiemy że się udalo to hm..tak jakby mój M się odsunal.. nie czuje się wspierana.. jak mówię że jestem zmęczona i jesteśmy gdzieś w gościach to on woli dalej siedzieć i mówi że wymyślam.. jest trochę tego ale nie chce nawet tego opisywać . . Nie wiem czemu tak jest przecież tak bardzo pragnął dziecka A teraz co ? :( czasem jak już się wkurze to mówię że może byś nas przytulil? To wtedy całuje brzuchol i przytula ale ja nie czuje szczerości chociaż widzę wtedy uśmiech na jego twarzy.. może ja jestem przewrazliwona ? No nie wiem :(
Ach te hormony ciazowe;)
Moze po prostu strach go oblecial i teraz sie boi czy wszystko bedzie dobrze.
 
reklama
Do góry