reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To szybko wyszedł test i do tego taka wyraźna kreska. :) naprawdę pięknie. :)

5 lat czekałam na ten widok.Dwa dni temu leżąc w łóżku pomyślałam sobie "Boże jeśli istniejesz to pomóż nam przy tej próbie"...traciłam już trochę wiarę,ze ktoś na górze się o mnie troszczy i ma dobry plan względem mojego życia.I chyba moja prośba została wysłuchana. Dwie kreski -najpiękniejszy prezent na Święta [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy lekkie krwawienia w 14 dpt moga byc normalne? Beta 21 grudnia byla na 496, przyrost w poprzednich dniach byl normalny. Dzis zauwazylam na wkladce kilka malutkich plamek, nie czerwonawe ale takie zoltawo-nijakie. Czasami tak zaczynal mi sie okres. Termin u lekarza mam dopiero 28 grudnia. Mam sie martwic? :(
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i siknęłam.Boje się jeszcze cieszyć,choć z Mężem poplakalisny się już z rafosvi[emoji4]Jutro beta.
1514233527-300c80cdd9762315-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pięknie wygląda :-))
 
reklama
Dziewczyny, czy lekkie krwawienia w 14 dpt moga byc normalne? Beta 21 grudnia byla na 496, przyrost w poprzednich dniach byl normalny. Dzis zauwazylam na wkladce kilka malutkich plamek, nie czerwonawe ale takie zoltawo-nijakie. Czasami tak zaczynal mi sie okres. Termin u lekarza mam dopiero 28 grudnia. Mam sie martwic? :(
Kochana, po pierwsze sie.nie.martwic, po drugie lyknac nospe, po trzecie odpoczywac w miare.mozliwosci na lezaco. Albo jstes w okolicach @ i dlatego takie plamienie, i oby to bylodlatego, albo mozesz miec krwiaka i to on powoduje plamienie albo masz niski progesteron. Jesli masz jakas mozliwosc to skocz jutro do jakiegos labo calodobowego i zrob progesteron, a jesli jestes na tych wioskach i nie masz jak to doloz moze chociaz jednego dupka i do wizyty lykaj ta zwiekszona dawke. Bedzie dobrze, denerwowac sie nie powinnas bo to i tak niestety nic nie da. Mam nadzieje, ze to nic powaznego :*
 
Do góry