reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcze chyba jednak poczekam do tego 23 czyli do soboty bo nerwow to ja zbyt silnych nie mam a jeszcze zaczne panikowac;p
Ogolnie teraz zaczynam tzn od dzis jakies dziwne objawy: co jakis czas na boli mnie jajnik z prawej strony tak jak na owulacje to jest taki bol czasami skurcz macicy jakby miesiaczkowy ale to jest tak co jakis czas i pozniej ok normalnie. Teraz lezalam wmlozeczku jakasndobra godz i jak wstalam jak mnie nie zalalo nagle jakims sluzem takim sorki za opisy niby wodnistym ale troche gestym to az dziwnie. A piersi to nie bola wogule tylko jak jakby zylki zaczyna byc widac.. takie mam spuchniete... kurde albo sobie cos urajamnalbo cosnjest nie tak bo w sumie to na dwoje babka wrozyla tylko ze jajniki nigdy mnie przed miesiaczka nie pobolewal... kurde dostaje juz paranoi
Nie, zebym cie.namawiala, ale jesli dzisiaj wytrzymalas to jutro mozesz.siknac:)
 
Dziewczyny czy alkohol zawarty w produktach wyparowuje?? Czy w.ciazy nie mozna jest dan alko?? Ide na urodziny zaraz i wiem ze bedzie tatar mimo ze uwielbiam to odpada,szapan tez i ma byc tort z brandy.Kurde i zastanawiam sie nad tym tortem...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana w kawaleczku tortu raczej bedzie tyle, co bys zamoczyla wargi, wiec to nie powinno zaszkodzic, jesli zjesz malenki kawalek. Tatar odpada. Alkohol odparowuje jak np gotujesz.potrawe, wtedy zostaje tylko smak wiec mozesz. Na zimno niestety nie ma sie jak ulotnic:)
 
Kochana w kawaleczku tortu raczej bedzie tyle, co bys zamoczyla wargi, wiec to nie powinno zaszkodzic, jesli zjesz malenki kawalek. Tatar odpada. Alkohol odparowuje jak np gotujesz.potrawe, wtedy zostaje tylko smak wiec mozesz. Na zimno niestety nie ma sie jak ulotnic:)
Czyli mega tyci moge?[emoji16]
Tak tatar i szampanik odpada.Zlosliwi jacys jak ja w ciazy to oni mi wszystko nabyli czego nie moge jesc[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ponawiam pytanie bo może gdzieś umknęło czy podczas luteiny 3x2 można się przytulać?boję się że może M podraznic
Mysle, ze jak jestes przez transferem to chyba nie bedzie przeszkadzac. Ja biore crinone dopochwowo ale od transferu post w lozku takze nie pomoge jak to jest z tymi dopochwowymi i seksem. Moze dziewczyny cos wiecej poradza ;)
 
Czyli mega tyci moge?[emoji16]
Tak tatar i szampanik odpada.Zlosliwi jacys jak ja w ciazy to oni mi wszystko nabyli czego nie moge jesc[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
A wedzone rzeczy jesc mozna? Mam straszna ochote na wedzonego lososia ale chyba nie mozna jak sie nie wie w jakies temperaturze wedzony.. co myslicie?
 
reklama
Do góry