reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My oboje jesteśmy słodkie dziurki, a jak odwrócimy wzrok to zbuj kupojad w pół minuty cały talerz wciągnie :D
Za pierogi i uszka zabieram się jutro. I wyzwanie...robię też bezglutenowe. Ciekawe co z tego wyjdzie :)
Ooo:) na jakiej mące bedziesz robic? W wypiekach i nalesnikach poki co najlepieej mi sie sprawdza gryczana ale pierogow jeszcze nie robilam:)
 
reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!


Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.


[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]


Grudzień to magiczny czas.

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*



Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo



Link do kalendarza:

Link do: Kalendarz


2017-12-19 mala87 transfer
2017-12-19 Jeszczeniematka transfer
2017-12-19 Evelevel punkcja
2017-12-19 Kurcia wizyta po nieudanym transferze
2017-12-19 dżoasia 1 wizyta przed crio
2017-12-19 Marghi88 wizyta startowa

2017-12-21 walczaca o szczescie wizyta serduszkowa <3 <3
2017-12-21 zakręcona123 beta !!
2017-12-21 hope322 Podglądanie maluszka + rozmowa z genetykiem
2017-12-22 Aguleczka29 badania prenatalne
2017-12-27 Zylwia USG pęcherzykowe :)
2017-12-27 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2017-12-28 klodine termin porodu
2018-01-07 dreamscometrue termin porodu ( ET: 24.04.2017 )
2018-01-21 KEHA termin porodu
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca 2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu 2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-18 hope322 termin porodu


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Ostatnia edycja:
@dżoasia tu nie chodzi, że nie umieją bo to nie jest trudne..Tylko wątpię w ich diagnozy o tym ile to hektolitrów wody nie mam w brzuchu a jak zrobią już swoje to nic nie ma..To mnie śmieszy dlatego jak już słyszę że mam płyn w brzuchu to [emoji28] [emoji28] teraz tylko się zgodziłem na to żeby Asce pokazać bo mi ostatnio mówiła że ją to ciekawi jak wygląda..
Cieszę się, że w końcu ktoś mi przepisał jeden lek który naprawdę działa gdy mnie boli..już jest ok[emoji4] bo wcześniej to łykałem po 5 tabletek i nic.. teraz 1 kroplówka załatwia sprawę..Po tygodniu proszenie się doczekałem[emoji12] .. kurcze wpadli byśmy na te smakołyki gdybyśmy byli w pl...[emoji20] [emoji22]
Dami

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Jak wygonisz darmozjada to przyjezdzajcie na ciasteczkowe tour de pologne;)
 
@mala87 @Jeszczeniematka kciuki za transfery ✊ trzymajcie i nie puszczajcie kropkow przez najbliższe 9 miesięcy :) ✊✊
@Evelevel pięknych jajec!! Niech potem będą z tego piękne kropeczki ✊
@Kurcia @dżoasia Ja wierzę, że teraz te wizyty zapoczatkuja udane transfery ❤✊✊
@Marghi88 kciuki za dzisiejszą wizytę ✊✊✊
@anett96 i kciuki za Twoje dzisiejsze dwie wizyty ✊✊✊
 
Ostatnia edycja:
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!


Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.


[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]


Grudzień to magiczny czas.

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*



Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo



Link do kalendarza:

Link do: Kalendarz


2017-12-19 mala87 transfer
2017-12-19 Jeszczeniematka transfer
2017-12-19 Evelevel punkcja
2017-12-19 Kurcia wizyta po nieudanym transferze
2017-12-19 dżoasia 1 wizyta przed crio


2017-12-21 walczaca o szczescie wizyta serduszkowa <3 <3
2017-12-21 zakręcona123 beta !!
2017-12-21 hope322 Podglądanie maluszka + rozmowa z genetykiem2017-12-22 Aguleczka29 badania prenatalne
2017-12-27 Zylwia USG pęcherzykowe :)
2017-12-27 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2017-12-28 klodine termin porodu
2018-01-07 dreamscometrue termin porodu ( ET: 24.04.2017 )
2018-01-21 KEHA termin porodu
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca 2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu 2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-18 hope322 termin porodu


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Oo cos sie zaczyna dziac w kalendarzu:) zycze wszystkim na dzisiaj powodzenia!
A na 21go cos wiecej tych wizyt mialo byc;)
 
Kochana prolutex już mam, teraz bez niego ani rusz, ostatnio miałam ciulowy progesteron mimo dużej obstawy i gnałam po receptę na sygnale. Nic ni się nie działo, nie bolał mnie brzuch ani nie krwawiłam ale lekarz mnie nastraszył, że jak nie wychodzi we krwi tzn że źle sie przyswaja (chodzi mi tu o dupka i lutinus). A zapas leków lubię mieć tak co najmniej na tydzien dłuzej niż wizyta bo wiadomo, że coś może w międzyczasie wypaść i człowiek potem w dupie :p
I bardzo dobrze. Ale co do dupka to po nim nic nie widać w krwi. To inna forma chemiczna progesteronu i zwyczajnie nie wychodzi w tym badaniu laboratoryjnym. Z tego co widzę po sobie i koleżankach crinone jest słabo widocznie dlatego trochę się na nim boje, lutinus w miarę spoko ale przy dawce 3 tez go nie za duzo we krwi na cyklu sztucznym. To już w polskich warunkach faktycznie lepiej na proluteksie isc. Ale jest jedno ale. Ja się nie odważę isc na samym proluteksie bo wiem że jego producent robił badania kliniczne implantacji...i wyszły tak słabo ze ich nie opublikował. Świetnie się przyswaja i świetnie podtrzymuje ciąże ale % słabo się sprawdza w otwieraniu okna implantacyjnego w porównaniu z utrogestanem, który w całej Europie stosują a w pl nie ma. Ten utrogestan jeśli idzie o skład skladnikow aktywnych i jakość można porównać do naszego lutinusa, tyle ze jest o wiele fajniejszy bo bez krzemionki. Takie malutkie żelowe tableteczki które w razie czego można tez połykać ale lepiej dowcipnie. I... jest dość tani. Wszyscy lekarze co miałam do czynienia z nimi w Polsce mówią ze jest super niestety nie dostępny. Ale jak ktoś może sobie załatwić z Niemiec czy Czech to polecam.
 
Oki, dziewczyny, postaram sie :) Oby nie bylo, ze ten dzisiejszy wynik to w diagu jedynie 9,75 xD
Ponieważ twój pierwszy wynik oscyluje w granicach 100 a nie 10 to myśle ze nie masz co się martwić ze wyjdzieskrajnie rożny. No ale jak ktoś ma pierwsza bete 10 to dwie jednostki w górę czy dol robią znaczenie w % przyrostu. Twoja beta naprawdę jedna z piękniejszych jakie widziałam
 
I bardzo dobrze. Ale co do dupka to po nim nic nie widać w krwi. To inna forma chemiczna progesteronu i zwyczajnie nie wychodzi w tym badaniu laboratoryjnym. Z tego co widzę po sobie i koleżankach crinone jest słabo widocznie dlatego trochę się na nim boje, lutinus w miarę spoko ale przy dawce 3 tez go nie za duzo we krwi na cyklu sztucznym. To już w polskich warunkach faktycznie lepiej na proluteksie isc. Ale jest jedno ale. Ja się nie odważę isc na samym proluteksie bo wiem że jego producent robił badania kliniczne implantacji...i wyszły tak słabo ze ich nie opublikował. Świetnie się przyswaja i świetnie podtrzymuje ciąże ale % słabo się sprawdza w otwieraniu okna implantacyjnego w porównaniu z utrogestanem, który w całej Europie stosują a w pl nie ma. Ten utrogestan jeśli idzie o skład skladnikow aktywnych i jakość można porównać do naszego lutinusa, tyle ze jest o wiele fajniejszy bo bez krzemionki. Takie malutkie żelowe tableteczki które w razie czego można tez połykać ale lepiej dowcipnie. I... jest dość tani. Wszyscy lekarze co miałam do czynienia z nimi w Polsce mówią ze jest super niestety nie dostępny. Ale jak ktoś może sobie załatwić z Niemiec czy Czech to polecam.
No to w takim razie do transferu bez wzgledu na to co zleci dr bede leciec na takim zestawie jak ostatnio a w dniu transferu doloze prolutex i ma byc:)
Dzieki za rozjasnienie;)
Utrogestanu nie mam skad skolowac ale na lutinus poza cena oczywiscie, nie narzekam:)
 
@mala87 @Jeszczeniematka kciuki za transfery ✊ trzymajcie i nie puszczajcie kropkow przez najbliższe 9 miesięcy :) ✊✊
@Evelevel pięknych jajec!! Niech potem będą z tego piękne kropeczki ✊
@Kurcia @dżoasia Ja wierzę, że teraz te wizyty zapoczatkuja udane transfery ❤✊✊
@zylwia czy mogę prosić o wpisanie mnie do kalendarza? Jutro wizyta po nieudanym transferze. Zaczynam się stresować. ;)
Odnośnie alkoholi, to ostatnio popijałam wiśniówkę wmawiając sobie, że i taki alkohol wpływa dobrze na endo. ;-) ostatnio kupiłam też dobry rum w Czechach. Wypiliśmy troszkę w sobotni wieczór z mężem. Reszta na święta do ciasta i herbatki. ;)
 
reklama
Do góry