reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Piękny obrusik :)
Hehe najlepszy stojak na kroplówkę ever :D
Asinka, cudowna babka z Ciebie, mam nadzieję , że ta chudzinka ze zdjecia niedługo będzie zdrowym silnym tatuśkiem :* Asiula o siebie też dbaj, może na poprawe humoru jakąś maseczkę sobie walnij przynajmniej, albo jakiś pięknie pachnący płyn do kąpieli, mała rzecz a cieszy :*
no trzeba sobie radzic stojak drogi .. dzieluje obrusik swiateczny musi być.. no licze bardzo na to że cos ruszy .. no musze coś pokombinować ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja sie przekonalam ze jak tylko ogarne Pasnika i juz bede wiedziala jak dalej podejsc do transferu to pomysle o zmianie kliniki.
Nie chce zrobic juz kolejnego transferu tam, mialam miec konsultacje z lekarzem, zadzownil inny bo mojemu zabraklo czasu to ja mu powiedzialam ze chce sie przebadac to on 'a moze Pani' i wypisal mi recepte na badania. Lekarz ktory mi robil transfer zero zainteresowania, mial zadzwonic ale cisza.

Czy ktora z Was przenosila zarodki z jednej kliniki do drugiej?

Odpowiedziala mi asystentka Lewego, mysle ze moze tam sprobuje (jak mnie przyjmie) ale na wizyte zapoznawcza moge tam jechac aby zobaczyc co on proponuje.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Nie myśl o tym co będzie... przyszłości nikt nie jest w stanie przewidzieć. Czasami jak jest bardzo dobrze i nagle się wszystko psuje i na odwrót. Dlatego postaraj cieszyć się chwilą, tym co jest teraz, mężem , że udało się i doszło do terapii nowym lekiem. Na resztę nie masz wpływu, tak naprawdę nikt nie ma. My wszystkie wierzymy że będzie dobrze :*
no ciezko nam sie jest cieszyc soba ..spacery albo wyjscia gdziekolwiek to duzy wysiłek dla Damiego szczególnie teraz gdy brzuch jest dosyc duzy i cieżko mu sie poruszac...to jest w tym najgorsze ze ciagle lezy .. przez co traci zapał do walki ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no ciezko nam sie jest cieszyc soba ..spacery albo wyjscia gdziekolwiek to duzy wysiłek dla Damiego szczególnie teraz gdy brzuch jest dosyc duzy i cieżko mu sie poruszac...to jest w tym najgorsze ze ciagle lezy .. przez co traci zapał do walki ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

a zaglada tutaj dami czasami? na zdjeciu widac ze komora w reku to rozumiem ze podglada nas tu troche !! [emoji847]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pieczesz ciasta tydzień przed świętami???
U mnie znikłyby jeszcze przed piatkiem :D
Te makowce są najlepsze właśnie jak trochę odstoją :) To co jutro będę robic to taki ekseryment :p upiekę tylko te warstwy do przełożenia a masy zrobię może w czw po pracy. U mnie na szczęście tego problemu nie ma, zostawiłam kawałek małżowi, bo rano przed pracą lubi jakieś ciacho przekąsić a tak to nie ma komu jeść, bo mieszkamy we 2 (na szczęście :D). Mimo to, wszystkich smakołyków muszę robić podwójne ilości, bo co roku jedziemy na 2 Wigilie, Święta spędzamy trochę u moich rodziców, trochę u teściów, a tam duuuużo rzeczy do zrobienia zawsze czekało na mnie, więc w tamtym roku zmądrzałam i większość z tego robie na spokojnie u siebie podwójnie i potem wiozę po połowie tu i tam :D
 
Te makowce są najlepsze właśnie jak trochę odstoją :) To co jutro będę robic to taki ekseryment :p upiekę tylko te warstwy do przełożenia a masy zrobię może w czw po pracy. U mnie na szczęście tego problemu nie ma, zostawiłam kawałek małżowi, bo rano przed pracą lubi jakieś ciacho przekąsić a tak to nie ma komu jeść, bo mieszkamy we 2 (na szczęście :D). Mimo to, wszystkich smakołyków muszę robić podwójne ilości, bo co roku jedziemy na 2 Wigilie, Święta spędzamy trochę u moich rodziców, trochę u teściów, a tam duuuużo rzeczy do zrobienia zawsze czekało na mnie, więc w tamtym roku zmądrzałam i większość z tego robie na spokojnie u siebie podwójnie i potem wiozę po połowie tu i tam :D

a u mnie pusto w lodowce bo lecimy w sobote to trzeba same koncowki zjesc i wasze opowiesci o ciastach i wigilijnych posilkach powoduja ze jestem glodna!

od soboty bede was w nocy atakowac bo bede na innym czasie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a u mnie pusto w lodowce bo lecimy w sobote to trzeba same koncowki zjesc i wasze opowiesci o ciastach i wigilijnych posilkach powoduja ze jestem glodna!

od soboty bede was w nocy atakowac bo bede na innym czasie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ojej no .. ja ciast nie piecze bo zakalce mi wychodza hihi ..ale uszka pierogi i krokiety sa..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry