reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pierwsze słyszę :) Ja jestem z kwietnia a braci mam z lutego i marca więc w tym przypadku się nie sprawdza. A jeśi chodzi o teściową to 1 miała w marcu, 1 w maju i 3 z października :)
Bratowa miała pierwszego brzdąca w marcu a teraz córę z listopada.
Ale jeśli będziesz w coś wierzyć, to to na pewno pomoże. A z jakiego miesiąca jest Twój Victorek?

znam bardzo duzo kolezanek ktore maja dzieci z tego samego miesiaca i one mogly zajsc w ciaze wlasnie tylko w danym miesiacu, wlasnie jedna ma dwojke dzieci obydwoje z wrzesnia (tydzien roznicy), teraz jeszcze jedna jest w ciazy i rodzi w marcu i tez ma poerwsza corke z marca (ma byc jakies poltora tygodnia roznicy), byla w ciazy w innym terminie ale poronila chyba dwa razy!!

Victor jest z 5 stycznia :) zaraz bedziemy 6 urodzinki swietowac, IUI mialam 28 kwietnia. Dlatego tak mysle ze teraz mam nadzieje ze mi sie wlasnie w tym okresie uda zrobic kolejny transfer!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Napewno jest ciężko...Ale zanim lek zacznie działać to też trzeba czasu. Teraz spróbujcie cieszyć się sobą , w miarę możliwości oczywiście, i tym zajmnij myśli i czas, sprzyjaj swojej drugiej połowie bo prawdziwy waleczny bohater z niego...bo za kilka miesięcy jak wyzdrowieje to już będziecie mieli mniej czasu dla siebie, wrócisz do pracy a może i powrocicie do tematu in vitro i będzie Was troje nie dwoje :) wierzę że wam się uda :* :*
bardzo bym chciała zeby twoje słowa sie sprawdziły.. to by był naprawde cud

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aproos BEZŁODNOŚCI!
Proszę mi tu o sobie nie mówić jako o bezpłodnych, bo wg takiej książeczki ode mnie z kliniki (i ja się z tym zgadzam) bezpłodność to stan, kiedy jest pewne, że kobieta nie zajdzie w ciążę i to się tyczy np przypadków kobiet nie posiadających macicy. Na szczęście medycyna jest już na takim poziomie, że i macicę można przeszczepić, więc słowa bezpłodność nie używamy :) Co najwyżej niepłodność, a to juz nawet ładniej brzmi :) Dziewczynki nie poddajemy się, niepłodnośc to tylko chwilowy stan, czasem tylko niestety zależny od naszych finansów :)
Ooo dokładnie!mądrze rzeczesz:) chwała Ci:D
 
no umiem juz zastrzyki robić.. tak zakładać kroplówke i do żyły motylka
1513635096-814a56a64a72e011-aaaaaa.jpeg
tak to wygląda w warunkach domowych.. no musialam pielegniarki sa drogie a kuzynka i @dami mnie nauczyli jak..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny obrusik :)
Hehe najlepszy stojak na kroplówkę ever :D
Asinka, cudowna babka z Ciebie, mam nadzieję , że ta chudzinka ze zdjecia niedługo będzie zdrowym silnym tatuśkiem :* Asiula o siebie też dbaj, może na poprawe humoru jakąś maseczkę sobie walnij przynajmniej, albo jakiś pięknie pachnący płyn do kąpieli, mała rzecz a cieszy :*
 
bardzo bym chciała zeby twoje słowa sie sprawdziły.. to by był naprawde cud

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie myśl o tym co będzie... przyszłości nikt nie jest w stanie przewidzieć. Czasami jak jest bardzo dobrze i nagle się wszystko psuje i na odwrót. Dlatego postaraj cieszyć się chwilą, tym co jest teraz, mężem , że udało się i doszło do terapii nowym lekiem. Na resztę nie masz wpływu, tak naprawdę nikt nie ma. My wszystkie wierzymy że będzie dobrze :*
 
reklama
Jutro dokładnie z doktorkiem ustalę co i jak, accofil na pewno jak wcześniej, heparynę mi obiecał, więc zadbam o to, żeby nie zapomniał i jak będzie ładna beta i przyrost to pewnie wlewy z IG, tak myślę, ale czy to się jeszcze nie zmieni to nie wiem :D Plaster z estradiolem nakleję już dzisiaj, żeby sie nie okazało jutro, że za późno jest :) Makowce upieczone, uszka zrobione, pierogi gotowe, jutro jeszcze eksperymentalne ciacho zapodam (zobaczę czy wyjdzie to to twórczość własna) leki podliczone, niech już będą te święta :D

Pieczesz ciasta tydzień przed świętami???
U mnie znikłyby jeszcze przed piatkiem :D
 
Do góry