reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochane wzięłam już dziś 2 nospy albo 3?..hm w sumie nie wiem . ..nie pamiętam:(((
Masakra.. No ale nic ..moje pytanie czy mogę jeszcze lyknac paracetamol? Trochę mnie brzuch boli na dole i w ogóle załatwić się nie mogę nie wiem czemu:( czuje się jakby mnie tramwaj przejechal...
 
reklama
Kochane wzięłam już dziś 2 nospy albo 3?..hm w sumie nie wiem . ..nie pamiętam:(((
Masakra.. No ale nic ..moje pytanie czy mogę jeszcze lyknac paracetamol? Trochę mnie brzuch boli na dole i w ogóle załatwić się nie mogę nie wiem czemu:( czuje się jakby mnie tramwaj przejechal...
Kochana musisz sie oszczedzac, nie biegaj juz tyle po sklepach. Jesli masz gowniane problemy to sprobuj naturalnych sposobow, np kiwi, suszone sliwki, kefir, jablko, gruszka, duzo wody czy cos w tym rodzaju. Jesli nie bedzie poprawy to syrop lactuloze mozna w ciazy na te sprawy :)
 
Kochana musisz sie oszczedzac, nie biegaj juz tyle po sklepach. Jesli masz gowniane problemy to sprobuj naturalnych sposobow, np kiwi, suszone sliwki, kefir, jablko, gruszka, duzo wody czy cos w tym rodzaju. Jesli nie bedzie poprawy to syrop lactuloze mozna w ciazy na te sprawy :)
To paracetamolu nie lykac ?:( czyli mam się kłaść spać i przestać gadać ?:D
 
U nas wyniki są koszmarne,po ponad roku chodzenia po lekarzach ostateczna diagnoza jest taka,że nic się nie da zrobić. Nawet żadnych suplementów już lekarz nam nie przepisał. Zawsze wydawało mi się,że in vitro jest ostatecznością,którą można wykonać w każdym beznadziejnym przypadku,a okazuje się,że wcale tak nie jest. Ale lepiej,że jestem bogatsza o tą wiedzę,bo do piątku będę mogła pomyśleć o dawcy nasienia. Już wstępnie rozmawialiśmy kiedyś na ten temat i o dziwo dla mojego męża jest to nak najbardziej ok rozwiązanie,to ja mam z tym problem. :( Gratuluję decyzji i Maluszków. Niech zdrowo rosną!
Szkoda że takie rzeczy spotykają młodych ludzi mam nadzieje, może znajdą w biobsji choć kilka prawidłowych a jak nie to trzymam kciuki za mądrą decyzję a nie skazywanie się na życie w ciągłej frustracji:-) :) dziecko wynagradza każde trudne decyzje, dzięki Bogu żyjemy w czasach gdy można pomóc
 
Kochane wzięłam już dziś 2 nospy albo 3?..hm w sumie nie wiem . ..nie pamiętam:(((
Masakra.. No ale nic ..moje pytanie czy mogę jeszcze lyknac paracetamol? Trochę mnie brzuch boli na dole i w ogóle załatwić się nie mogę nie wiem czemu:( czuje się jakby mnie tramwaj przejechal...
Z tym.zalatwianiem to normalne. Ja teraz 4 wedzone sliwki zalewam na noc woda i potem to pije i jem owoce. Pomaga. A no spy zwykle mizesz wziac jeszcze bo max można wziac 6 a forte 3.
 
reklama
Kochane wzięłam już dziś 2 nospy albo 3?..hm w sumie nie wiem . ..nie pamiętam:(((
Masakra.. No ale nic ..moje pytanie czy mogę jeszcze lyknac paracetamol? Trochę mnie brzuch boli na dole i w ogóle załatwić się nie mogę nie wiem czemu:( czuje się jakby mnie tramwaj przejechal...
Może za dużo sie nachodzilas? Paracetamol mozesz jak boli :-)
 
Do góry