reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny przypominam o DDTVN. Ja juz ogladam mimo iz o nieplodnosci bedzie później
Dobry materiał, karmie Ole a łzy lecą jak grochy. Pamiętam zeszłoroczne święta - tragedia, byłam w trakcie procedury ale w podłym nastroju. Wiedziałam że to ostatnie święta bez dzieci, że jak się nie uda to nigdy więcej nie usiade do stołu wigilijnego. Dziś jestem szczęśliwa ale myśl o tamtych chwilach i tak doprowadza mnie do łez. Dziewczyny, które wciąż walczą - nie poddawajcie się, to trudna droga ale dla każdej będzie zwycięska

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wszystko.
Pani doktor nie wie dokładnie skąd krwawienie (tak jak u niektórych z Was). Wszystko jest na swoim miejscu, serduszko bije, ciaza wielkością idealna jak na swój wiek. Obiecałam sobie, że teraz to już koniec z zamartwianiem. Zaczynam się cieszyć tym co udało się osiągnąć.
Widzisz? Wiedziałam, ze jest wszystko dobrze :) bardzo się cieszę!
 
Powiem Wam, ze oglądałam i mam tak strasznie wielkie obawy przed wigilia u babci mojego M. On ma bardzo duża rodzine, jego ciotka, która jest w moim wieku jest w 3 ciąży właśnie teraz, niedawno co zaszła. Tam chyba nie wiedza, ze podchodzimy do ivf. I tak się strasznie boje tam jechać. Mój M powiedział, ze jakby co on będzie odpowiadał na wszystko, ale wiecie jak to jest...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A malo o niej jest moze dlatego ze to stara babcia jest, ja sie kiedys do m smialam, ze niewiadomo czy ona dozyje do mojej wizyty :D pewnie ona nie ogarnia internetow bo woli siedziec I pisac wiersze;) jest czlonkiem kola literatow polskich czy cos takiego.

A pisała coś o szczepieniach i encortonie?
Immunologia w niepłodności to stosunkowo świeży temat, wiec skoro taka babka leciwa to nie wiadomo czy nadąża za tematem.
 
A gdzie leczysz sie w Katowicach?

Nie Misis, w Krakowie.

Felia a nie dawali ci w klinice takiej petycji do podpisania? Kiedyś zbierali podpisy właśnie pod jakąś petycją do Prezydenta Miasta czy gdzieś tam o dofinansowanie. Ciekawe na czym stanęło

Dzoasia, niestety nie. Ja juz sie ciesze, ze odnalazla sie u nich nasza umowa i zgody xD Owszem, taka petycja bylaby super, aczkolwiek nie wiem, czy przy aktualnej sytuacji rzadowej cos moglaby ugrac :/ Niedawno w mediach slyszalam, ze i chyba dofinansowanie przez miasto maja zaniechac, ale nie jestem pewna gdzie i w jakim kontekscie to czytalam.
 
reklama
Powiem Wam, ze oglądałam i mam tak strasznie wielkie obawy przed wigilia u babci mojego M. On ma bardzo duża rodzine, jego ciotka, która jest w moim wieku jest w 3 ciąży właśnie teraz, niedawno co zaszła. Tam chyba nie wiedza, ze podchodzimy do ivf. I tak się strasznie boje tam jechać. Mój M powiedział, ze jakby co on będzie odpowiadał na wszystko, ale wiecie jak to jest...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Święta to bardzo trudny okres w naszej sytuacji... u nas najblizsza rodzina wie i było troche łatwiej. Ale ciocie i babcie... ehh zazwyczaj płakałam przy wiekszosci życzeń .
 
Do góry