reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też już czekam na reportaż. Boję się, że się poplacze, bo już sama zapowiedź tematu odzwierciedlala moje uczucia i przeżycia.
A co ma być?

@marg88 jest mi niezmiernie przykro, bardzo Ci kibicowałam i wierzyłam do końca, że się uda. :(
Na Twoim miejscu bardzo mocno bym się jednak zastanowiła nad opcją wyjazdu na święta, żeby oderwać się od tego wszystkiego.

@asinka89 bardzo to smutne, że teściowa się tak zachowuje. Podejrzewam, że moja w podobnej sytuacji zrobiłaby tak samo albo gorzej. Niektórzy ludzie tacy niestety są. :(
 
A co ma być?

@marg88 jest mi niezmiernie przykro, bardzo Ci kibicowałam i wierzyłam do końca, że się uda. :(
Na Twoim miejscu bardzo mocno bym się jednak zastanowiła nad opcją wyjazdu na święta, żeby oderwać się od tego wszystkiego.

@asinka89 bardzo to smutne, że teściowa się tak zachowuje. Podejrzewam, że moja w podobnej sytuacji zrobiłaby tak samo albo gorzej. Niektórzy ludzie tacy niestety są. :(

Zaraz się zacznie reportaż o niepłodności. Takie rzeczy są naprawdę potrzebne. Wydaje się, że bardzo rzetelny będzie.
 
Kochana jesli ty wiesz o ciazy siostry to popros ja, zeby oglosila swoja dobra nowine jak ciebie nie bedzie w poblizu. Slabo by bylo z jej strony jakby ci to zrobila...
My początkowo też myśleliśmy o świętach aby powiedzieć,ale mój brat z bratową też moją nieudane podejście za sobą i powiedzialam ze nie wchodzi to w grę. Wiem jakby ich to bolało. Twoja siostra skoro wie to też powinna tak zrobić
 
Ufff kochane od wczoraj wieczora próbowałam nadgonic Wasze posty. Udało sie:) ja dzisiaj w nerwach bo o 18.40 mam wizyte. Moze zobacze mojego kropka i tętno może już będzie? O ile sie nie okaze ze jajo plodowe jest puste....... Ale jak bylo widac bialego gluta o dlugosci 4mm to znaczy ze chyba zarodek jest co? Mam taka nadzieje ale stresuje sie nieziemsko.....
Będzie pięknie :-)) myśl pozytywnie☺
 
reklama
Do góry