reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Marg ja nie mam osobiście doświadczenia z mrożonymi komórki, ale jestem świeżo po rozmowie z lekarzem (również u niego się leczysz;)) I embriologiem, którzy stwierdzili że obecnie jest inna metoda mrożenia- bardziej skuteczna, więc po co po raz kolejny przechodzić przez stymulacje? 12 komórek to dużo i wierzę że kilka z nich da piękne zarodki. A czy u Was jest problem męski?. Jak tak to już męża suplementuj witaminami ;)
Ja mam zespół policystycxnych jajnikow, brak owulacji, zespół lutenizujacego pecherzyka:( więc trochę tego jest, a u męża nie robiliśmy konkretnych badań za bardzo. Ma kiepską budowę dużo formy patologicznej ale lekarz mówi że z gorszego nasienia sa piękne ciąże.
 
reklama
Mialam 5 dobowego blastka, tak wlaśnie wiem że wynik moze byc ovitrelle, wczoraj robiłam sikanca bo jak tu dziewczyny pisały jak wyjdzie jedna kreska to znaczy, że się juz wypłukał ovitrelle, ale juz sama nie wiem myslalam, ze chociaz dzisiaj ta beta bedzie wieksza, a tak to nawet nie wiem jak interpretowac dzisiejszy wynik, i ten progesteron, czekam na tel od gina
takie sa normy
ciąża 3 tydzień 5.8-71.2
ciąża 4 tydzień 9.5-750
wiec jezeli mialas pozniejsza impl. jeszcze do tego to sie wszystko okaze za pare dni po kolejnej powtorce . Nie denerwuj sie jedynie z ta reszta hormonow ... nie wiem co i jak . zalezy czy swiezego zarodka mialas podawanego czy po rozmrozeniu na jakim cyklu ... czy bierzesz estrofem i progesteron i ile .... tylko lekarz tutaj musi szybko zadzialac z lekami
 
Jestem zdziwiona, że przeżyłam dzisiejszą porażkę mniej, niż za pierwszym razem . Nie mam wyjścia chcę mieć dzidziusia i będę go miała choćby nie wiem co! :)
I będziesz go miała, spokojnie, takie falstary o niczym nie świadczą, widze że dobrze się stymulowałaś więc to naprawdę kwestia czasu. A gdzie się leczysz?
 
reklama
Do góry