reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ty sie leczysz w mojej bylej klinice. Powiedz masz ta lekarke co Oczekiwanie czy inna? Bo nie pamietam[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Ta sama co @Oczekiwanie2017 :)
Ogólnie to poleciła mi moja koleżanka która dzień po moim transferze urodziła corcie właśnie po in vitro u obecnej mojej Pani doktor. :) smialysmy się że zwalnia mi miejsce bo miała termin na 13 a urodziła 2 :) A ja transfer miałam 1 :)
 
reklama
Leżę . Wczoraj na chwilę ruszyłam z domu bo mi się frytek zachciało i zauważyłam znowu świeżą krew. Byle do jutra. Chce wiedzieć że z maluchami wszystko w porządku.
Schodzę powoli z Estrofemu do tego USG i lekarz mój mówi że to zapewne od tego. Tym bardziej że krwawienie delikatne pojawiło się po oderwaniu tego skrzepu. Jak ja takie przeboje będę mieć przez kolejne 7 miesięcy to zwariuje [emoji85]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Po skrzepie to nic dziwnego że jest trochę na czerwono. Jak by coś się działo poważnego to na skrzepie by się nie skończyło. Co zrobić, trzeba przetrwać to czekanie i wierzyć ze lekarz ma rację. Nie jestem pewna czy nie pomyliłam ale czy ty przypadkiem nie masz clexane 80?

Ja za godzinę mam mieć telefon w 6 dobie hodowli i same wiecie jak to jest. Wczoraj w południe mówił ze jedna może dwie będą się nadawały do zamrożenia wczoraj wieczorem i je będzie mroził a reszta do 6 doby i da znać wieczorem. A było 13 ładnych w 3 dobie ...
 
Ile kosztowal Cię ten lek w aptece? Tylko godzine ci schodzil?
w pompie to podlaczyli , byl rozcienczony albow soli fizl. lubw czyms innym . pompa szla wszystko razem z1 g 40min. ( h przed i 40 min po transferze ) . kupowalam w zikko z apierwszym razem za 512 zl. dzien wczesniej zamawialam bo nie bylo. za drugim niestety apteka ktora miala to za 460 sciemnila mi nie uprzedzajac o zmianiae ceny , zapl 599zl. w klinice nie wiem co licza za wlew ale to jest wliczone w oplate albo nawet nie jest. puncja transfer z hospitalizacja i znieczulenie niecale 2500 mnie kosztowalo w bialymstoku
 
w pompie to podlaczyli , byl rozcienczony albow soli fizl. lubw czyms innym . pompa szla wszystko razem z1 g 40min. ( h przed i 40 min po transferze ) . kupowalam w zikko z apierwszym razem za 512 zl. dzien wczesniej zamawialam bo nie bylo. za drugim niestety apteka ktora miala to za 460 sciemnila mi nie uprzedzajac o zmianiae ceny , zapl 599zl. w klinice nie wiem co licza za wlew ale to jest wliczone w oplate albo nawet nie jest. puncja transfer z hospitalizacja i znieczulenie niecale 2500 mnie kosztowalo w bialymstoku
A w jakiej klinice
 
reklama
@zylwia tak sie ciesze i gratuluje!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Troszeczkę już ochlonelam:) jeszcze nie dziękuję:* jutro rano powtórze test i na bete :) W ogóle wyszło tal dziwnie bo Mąż zaczął się pytać jak się czuje itd że może pojedzie po test A ja mówię że mam już 2 w domu A on to chodź sikniesz tylko nie patrz ja chce być pierwszy :D wchodzi do pokoju ja na łóżku A on kurde ta druga to nie jest taka wyraźna i co to oznacza ? A ja głupia zapomniałam mu powiedzieć że dwie kreski to dobrze :D wstałam i zaniemowilam ..pokazal mi i faktycznie ale już na pierwszy rzut oka widać więc nie taka blada :)
Czyli co kochana jutro betujemy?:*
 
Do góry