reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A leczylas sie w Krakowie
Wiolaw zmykaj za mną do Novum może kiedyś mi podziękujesz, słabe plemniki w krakowie są problemem a w Warszawie dają radę. Zbieraj siły i do zobaczenia w novum:-) :) pendolino jedzie króciutko a wizyty dostosują ci godzinowo do dojazdów ja miałam 5 wizyt;) kraków w invitro to porażka udaje się tylko młodym i zdrowym
 
reklama
Staramy się już 5lat,jestem kilka lat po 30stce,nieudane inseminacje,wysokie AMH,a mimo to brak ciąży,mąż badania ok.Jakie mieliście badania immuno?
No dobrze ale ja tu osobiście nie widzę wskazania do badania zarodkow-przepraszam moje zdanie. Kochana tych badan bylo mnóstwo,jesli chcesz to ci jutro je wypisze albo poszukaj sobie w moich wpisach bo je kiedys wymienialam. Te ktire pamietam to alli mlry-ale u Ciebie to odpada bo w cuazy nie byłaś a ja robilam po ciazy biochemiczbej, ocena aktywnisci cytotolsyczbej komorek nk,kiry, immunofenotypy, czynnik vleiden, mutacja genu protrombiny kurcze nie pamiętam co jeszcze ale to sa badania drogie i nie wiem.czy bym od razu he robila, to u was jest nieplodnosc idiopatyczna? Moze umow sie do immunologa i on zleci niezbędne badania. Na tym etapie kase ktora wywaliliscie na badanie zarodkow mozna bylo przezbaczyc na badania. Klinika wam zakecila je zbadac czy to była wasza decyzja?
 
Wiolaw zmykaj za mną do Novum może kiedyś mi podziękujesz, słabe plemniki w krakowie są problemem a w Warszawie dają radę. Zbieraj siły i do zobaczenia w novum:-) :) pendolino jedzie króciutko a wizyty dostosują ci godzinowo do dojazdów ja miałam 5 wizyt;) kraków w invitro to porażka udaje się tylko młodym i zdrowym
Katowice takze maja dobre kliniki a blizej
 
A jak sie czujesz? Przypomnij mi ilu dniowy zarodek transferiwalas? Nie placz kochana bo to dzidziusiowi nie pomaga choc wiem ze fajnie sie mowi, gorzej w praktyce. Raz po transferze (3 procedura) caly czas bylam w stresie. Od pierwszego dnia do dnia bety i to byla masakra. Wszyscy bali sue na mnie patrzec bo tylko leciała muzyka uspokajajaca co i tak nie pomagalo
Trzy dniowy zarodek
 
A jak sie czujesz? Przypomnij mi ilu dniowy zarodek transferiwalas? Nie placz kochana bo to dzidziusiowi nie pomaga choc wiem ze fajnie sie mowi, gorzej w praktyce. Raz po transferze (3 procedura) caly czas bylam w stresie. Od pierwszego dnia do dnia bety i to byla masakra. Wszyscy bali sue na mnie patrzec bo tylko leciała muzyka uspokajajaca co i tak nie pomagalo
Czuje się dobrze nie mam żadnych objawów zero plamienia czasem w bjajnikach coś zwołuje i piersi bolą ale to tak jak przed każdą miesiaczka
 
Cześć Dziewczyny,ja również melduje się z Krakowa.Jestem Pacjentka kliniki Macierzynstwo.Walczymy z Mężem od prawie 5 lat,aby moc ucałować małe stópki.Jestesmy po dwoch insemjnacjach (trzecia nie doszła do skutku niestety),w czwartek idę zobaczyć jak endo i prawdopodobnie w przyszły weekend transfer. Trzymajcie kciukasy Pozdrowienia dla wszystkich Staraczek.
A u kogo leczysz się w macierzynstwie? Popros o heparyne-najlepiej zaczac ja brac 2, 3 dni przed transferem. Ja mimo ze z badan nie wynika mi konieczność brania heparyny mam zalecenua od 3 immunologow brac ja, tylko wkasnie nie pamietan czy do konca ciazy czy 30go tygidnia i dodatkowo acard lub aspiryne. Ja rano mam heparyne a wieczor lykam akard
 
Mala844 wiem co czujesz i wiem jak jest ci ciężko, ale niestety każda z nas musi to przejść. Ja w dniu badania bety przekroiłam sobie palec dosłownie uciełam opuszek jak kroiłam chleb w takich nerwach byłam. Uda się kochana min. też dlatego że jesteś na tym forum i jak nie teraz to następnym razem dziewczyny pomogą się podnieść i doradzą. Trzymaj się i uwierz, że musi być dobrze:-) :)
Dzięki. Zauważyłam że to forum jest naprawdę fajne a dziewczyny mimo że się nie zna to i tak wspierają jak dobre przyjaciółki
 
reklama
Do góry