reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bo musi isc do gp powiedz powiedziec ze ciaza Po ivf , klinika nie daje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Co ty , wszyscy na zasadzie jak natura bedzie chciala to i bez prg .bedzie dobrze.ZReszta temat zamkniety ,przenosi sie z leczeniem do Pl. A tak przy okazji,to wlasnie klinika powinna dawac !!! Moje zdanie :)
 
reklama
I my ten sam rocznik, o ile dobrze pamiętam :)
U nas będzie synek, w ciąży czuję się rewelacyjnie. Brzuszek nie jest jakiś duży, jak na 28tc. Wszystko z malutkim jest ok. Przytyłam już 9 kg :tak: chociaż nie wiem, gdzie te kilogramy wpadły. 27 grudnia mam USG III trymestru.
Mnie czas od samego początku stymulacji do teraz bardzo wolno leci.
No ja 91 :-) o chłopczyk super no i fajnie że dobrze się czujesz i w 100% możesz cieszyć się ciążą :-)
 
Hej dziewczyny nigdy w życiu nie miałam zgagi dzisiaj mija 7 dzień od transferu i czy to możliwe abym miała zgage już teraz tak szybko?
 
Hej dziewczyny nigdy w życiu nie miałam zgagi dzisiaj mija 7 dzień od transferu i czy to możliwe abym miała zgage już teraz tak szybko?
No mi się osobiście wydaję że te objawy których my się doszukujemy tak wcześnie to raczej skutki leków,ale nigdy nic nie wiadomo ;-)
Zgaga w ciąży to chyba dobrze także może masz się już powoli przyzwyczajać ;-)
 
No

Wlasnie a ja chciałabym w ciąży móc korzystać z Komunii i tu mam pewien problem
A ja powiem tak. Nikogo nie zabiłam, nikogo nie skrzywdzilam, dzięki ivf sprowadzilam na świat dwa nowe życia -cudowne życia. Do komunii nie przystepowalam i nie z powodu in vitro a dlatego ze rzadko się spowiadam, do Kościoła idę gdy mam taką wewnątrzna potrzebę a nie co niedzielę. Dzieci będę chrzcila i wychwam je w wierze w Boga a nie w kościół. A dlaczego? Bo wierzę w to, że cała procedura została wymyślona bo Bóg tak chciał, bo chciał żeby nauka pomogła ludziom takim jak my, z wielkimi pokladami miłości a borykajacych się z nieplodnoscia. I nie pozwolę żeby oceniał mnie byle jaki ksiądz, który ma kochankę na boku, płaci alimenty na swoje dzieci a inne molestuje bo "kościół" nie zezwala na posiadanie rodziny. Oni żyją jak hipokryci, wiem jak jest bo mam księdza w rodzinie.

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
reklama
Do góry