reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzis jde na no spach juz przeszedl kdzyz. Bojam tylko jutra.
Dzieki[emoji10]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Co my byśmy bez tej nospy zrobiły :p ja też musiałam dziś lyknac bo kręgosłup tańczył dziś że masakra ..
To teraz leżeć i spać i życzę żebyś wstała z lepszym samopoczuciem i humorkiem :)
 
Jesteście niezastąpione!!
Czekałyscie razem ze mna a wiec. Beta 1603!!! Było w poniedziałek 777. A więc chyba doborze? Tak chciała dr!!
Progesteron 32. Jestem nieszczęśliwszą wymiotującą kobietą na swiecie!!
Dziękuję Wam wszystkim!

@walczaca o szczescie cieszę się razem z Tobą:)))) Przed chwilą wróciłam do domu i zamiast że ślubnym się witać, to ja zaglądam na forum, a tu taka niespodzianka!!!!! W pociągu siedział koło mnie młody chłopak i tak śmierdział potem, że myślałam że pawia puszczę. Mimo słabej bety, nadal mam objawy a na zapachy jestem podwójnie przeczulona .
 
Jesteście niezastąpione!!
Czekałyscie razem ze mna a wiec. Beta 1603!!! Było w poniedziałek 777. A więc chyba doborze? Tak chciała dr!!
Progesteron 32. Jestem nieszczęśliwszą wymiotującą kobietą na swiecie!!
Dziękuję Wam wszystkim!
Super GRATULACJE !!! Kazałaś nam czekać i paznokcie obgryzać :-)
 
reklama
Do góry