reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez tak troche mysle ale obczaję plan rozmowy z tą panią tak, zeby uzyskac rzetelne odp. Na innym watku jednej dziewczynie Pasnik ponoc mowil i tej prof, wiec tez chyba ją zna:)
Miej reke na pulsie kochana. A skoro jest mozliwos kontaktu z Pasnikiem droga elektroniczna to ja na twoim miejscu napisalabym do niego po wizycie. I wspomniala ze nie poszlas do niej po to zeby zobaczyc co powie ktos inny tylko wyslal cie do niej twoj lekarz z kliniki
 
@asinka89
@Chocolateri
@PaulinkaP
Co u Was???

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
hej Kochana u mnie to tak zaczęłam robić choinki z plastikowych widelcow zajmuje mi zrobienie jednej z 4h potem schnie i na drugi dzień ja ozdabiam i wystawialam na sprzedaż zobacZymy może coś na tym zarobie a jak nie to będę miała dla siebie i dla teściowej i mamuś mojej dam na święta; ) a pozatym boli mnie jeszcze jajnik tak naprawdę to on mnie napierdala a nie boli w sobotę mam wizytę jutro mam dzwonić jak sie czuje a ten jajnik to jak za duzo nachodze się albo nadzwigam to daje o sobie duży znak dzisiaj boli bo byłam na zakupach z siostrą cioteczna a ze ona w ciąży więc ja zakupy nosiłam i chrzesniaczke do wózka sklepowego wkladalam nie mówiłam ze mam problemu bo nie chce aby ktos wiedział
 
hej Kochana u mnie to tak zaczęłam robić choinki z plastikowych widelcow zajmuje mi zrobienie jednej z 4h potem schnie i na drugi dzień ja ozdabiam i wystawialam na sprzedaż zobacZymy może coś na tym zarobie a jak nie to będę miała dla siebie i dla teściowej i mamuś mojej dam na święta; ) a pozatym boli mnie jeszcze jajnik tak naprawdę to on mnie napierdala a nie boli w sobotę mam wizytę jutro mam dzwonić jak sie czuje a ten jajnik to jak za duzo nachodze się albo nadzwigam to daje o sobie duży znak dzisiaj boli bo byłam na zakupach z siostrą cioteczna a ze ona w ciąży więc ja zakupy nosiłam i chrzesniaczke do wózka sklepowego wkladalam nie mówiłam ze mam problemu bo nie chce aby ktos wiedział
Z widecly ?? Ciekawa jestem jak wyglada[emoji16][emoji16]
Jak w sobote sie okaze ze ok z tym jajcorem to kiedy startujesz?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z widecly ?? Ciekawa jestem jak wyglada[emoji16][emoji16]
Jak w sobote sie okaze ze ok z tym jajcorem to kiedy startujesz?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
dodałam ja na fejsie w naszej grupie zobacz ;) kochana nie wiem kiedy startuje M sie go pytał w czwartek ze kiedy będzie transfer to powiedział mu że najpierw musimy wszystko doprowadzić do porządku aby było dobrze i nie marnować zarodeczkow a tu jak się czujesz kochana
 
Do góry