reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mój to taki sam choleryk jak i ja :) dlatego dziwi mnie jego spokój... Sama nie wiem. Chciałabym z nim porozmawiać o różnych opcjach naszego przypadku...aby opracowac plan działania, ale on uważa że nie ma co myśleć że będzie źle. Za on czuje że będzie dobrze. Martwię się trochę o niego..
No to moj rozmawia ze mna o tym wszystkim bardzo duzo i mimo ze jest wybuchowy to w kwestii in vitro pozytywnie mnie zaskoczyl. Teraz mnie troche złości,bo on sie nadal nie cieszy... mówi,że boi się jeszcze zacząć wierzyć że serio sie udało.
Tylko raz dzis rano powiedział,że od soboty znowu zaczęło chcieć mu się żyć tak naprawdę!;-)
 
Rer
Lekarz z Polski zadzwonil i jeszcze wiekszy mam chaos w glowie!!! On mowi ze moja beta jest niska i pecherzyk widzi ale to jest 5/6mm i to jest za malo. Ja mam bete 9,500 a on mowi ze oczekiwalby na tym etapie 30000! i pecherzyk 10mm ... zglupialam! to jest 21 dpt dwoch blastek!
Obserwujac to forum to nie pamietam aby ktos mial tak wysoka bete chyba ze to byly blizniaki, nie wiem co myslec? Jakie byly Wasze pecherzyki i bety na tym etapie????

Cholera chyba zwariuje!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
y... no nie wiem,ja nie pomogę :/ nie znam sie...ale strasznie chyba wysoką tą betę podał
 
Dziewczyny czy od progesteronu (lutinus) może się robić mdło, niedobrze i kręcić w głowie? Czasami tak miałam przed okresem. A teraz jestem 3dpt mam lutinus 3x2 i dzisiaj jakoś słabo ze mną.
Może tak być od skoków hormonów. Jesteś po punkcji wiec Twoje jajniki i organizm musza sie „ogarnąć” :) tez dawki progesteronu nie są małe wiec może tez od tego
 
Dziewczyny czy od progesteronu (lutinus) może się robić mdło, niedobrze i kręcić w głowie? Czasami tak miałam przed okresem. A teraz jestem 3dpt mam lutinus 3x2 i dzisiaj jakoś słabo ze mną.
Kurcia ja funkcjonuje od 6 do 11 rano potem moglabym juz dobranoc powiedziec :Dtak na mnie prg dziala ,nie wiem czy bierzesz estradiol ? On jest jeszcze gorszy:p
 
reklama
No to moj rozmawia ze mna o tym wszystkim bardzo duzo i mimo ze jest wybuchowy to w kwestii in vitro pozytywnie mnie zaskoczyl. Teraz mnie troche złości,bo on sie nadal nie cieszy... mówi,że boi się jeszcze zacząć wierzyć że serio sie udało.
Tylko raz dzis rano powiedział,że od soboty znowu zaczęło chcieć mu się żyć tak naprawdę!;-)
Tak się cieszę, że Wam się udało jeszcze @dżoasia i cała reszta ;) Mój m podobie na początku też tak na chłodno nawet mu powiedziałam, że nic się nie cieszy on to przechodził na swój sposób. Po prenatalnych machina ruszyła:D jak zobaczył jak malutka się rusza to teraz on jej stylistą zostanie takie ubranka wybiera że głowa mała :p:p
 
Do góry