reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Piotrek po lewej a Ola rzecz jasna z prawej. Różnica w kg się utrzymuje ok 900 g ale im większe są dzieci tym mniej zauważalna ona jest[emoji1] i całe szczęście. Kiedyś Piotruś nadgoni a na razie musi się pogodzić z myślą że siostra będzie wiodła prym

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
cudownie czytać takie wieści, grunt, że zdrowo rosną :* dajecie nadzieję dla nas wciąż czekających na swoją kolej :)
 
Dziewczyny we wtorek punkcja i moje pytanie czy mogę lyknac Gripex Max na noc? 2 tabletki? Bo coś mnie rozbierać zaczyna :(
bardzo źle się czujesz? może najpierw jakieś domowe sposoby? cytryna, miód, imbir czosnek i te sprawy, żurawina jest też bardzo dobra na przeziębienia, ostatnio w bierdo nawet kupiłam sok 100% - kwaśny jak nie wiem ale do herbatki super :)
 
bardzo źle się czujesz? może najpierw jakieś domowe sposoby? cytryna, miód, imbir czosnek i te sprawy, żurawina jest też bardzo dobra na przeziębienia, ostatnio w bierdo nawet kupiłam sok 100% - kwaśny jak nie wiem ale do herbatki super :)
Znaczy się gluty mam :D A ogólnie to ok głowa boli ale to z niewyspania:D to co ,radzisz domowe sposoby ?;P A już myślałam że mogę lyknac:D
 
Pytanie do dziewczyn po nieudanym transferze... Występowały u Was mdłości?to przez progesteron? Ja nie wyrabiam już nie dość że rycze cały dzień to jeszcze te mdłości....
Przez progesteron przy 2 procedurze też tak miałem i po negatywnej becie utrzymywali się to jeszcze przez tydzień. Nie mogłam do lodówki podejść bo wszystko mi w niej smierdzialo
 
reklama
Do góry