reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, nie wytrzymalam i zrobilam sikanca z rana. W sumie nie planowany bo troche spontan ale coz raz sie zyje!!! Podchodzac sobie mowilam ze jak nie wyjdzie to luz, za wczesnie itp!!! A tu niespodzianka :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Robie dzis bete ale chcialam sie z Wami podzielic na rozpoczecie wspanialego tygodnia! Jestescie wspaniale, teraz aby tylko sie dobrze malenstwo(a) zagniezdzily!!!
1511158518-0865133c83bbf188-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kreska bardzo wyraźna :). Wielkie gratulacje.
 
reklama
Ja kupię dziś test i spróbuje w środę ale mam złe przeczucie..to by było za piękne żeby się mi za pierwszym razem udało. Zobaczymy.
Daj znać jak będziesz mieć wyniki :* :*:*

nie mysl tak, bedzie pieknie! To jest moj trzeci transfer, pierwszy byl nieudany, drugi poronienie a trzeci mam ogromna nadzieje ze sie utrzyma bo ta kreska tez mnie zaskoczyla ze taka wyrazna [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie mysl tak, bedzie pieknie! To jest moj trzeci transfer, pierwszy byl nieudany, drugi poronienie a trzeci mam ogromna nadzieje ze sie utrzyma bo ta kreska tez mnie zaskoczyla ze taka wyrazna [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też trzymam kciuki żeby ta druga kreseczka została u ciebie i była coraz mocniejsza!! <3:*
Ja dziś jadę na progesteron i estradiol i sama nie wiem czego się stresuje:/ im bliżej 27ego tym większy stresik.
 
Ja też trzymam kciuki żeby ta druga kreseczka została u ciebie i była coraz mocniejsza!! <3:*
Ja dziś jadę na progesteron i estradiol i sama nie wiem czego się stresuje:/ im bliżej 27ego tym większy stresik.

a dlaczego nie poprosisz o bete przy okazji? Oczywiscie nie namawiam ... ale powinno juz Ci pokazac czy cos sie ruszylo! Ty jestes na tym samym etapie co ja, nawet o tej samej godzinie mialysmy transfer! Mialas jeden czy dwa zarodki i ilu dniowe?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
a dlaczego nie poprosisz o bete przy okazji? Oczywiscie nie namawiam ... ale powinno juz Ci pokazac czy cos sie ruszylo! Ty jestes na tym samym etapie co ja, nawet o tej samej godzinie mialysmy transfer! Mialas jeden czy dwa zarodki i ilu dniowe?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zapytam dziś czy zrobią mi betę dodatkowo. Ja miałam 2 zarodki 4 dniowe.
 
reklama
Hejka dziewczynki.
Mam na zbyciu 2opakowania Neoparin 0,4mg niestety lek kupowałam w klinice pełno płatnie. Ale ja go mogę sprzedać trochę taniej ja go i tak już nie potrzebuję...
Jak coś to na prywatną wiadomość ;-)
 
Do góry