reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej, zaraz Was odczytam - póki co melduję się po wizycie.
Szału nie ma - jest dobrej wielkości od 3 do 4 jajek..
Punkcja we wtorek, transfer w czwartek.
Co do dawek to się pomyliłam i cały czas przyjmuję Puregon 300 i Menopur 225.
Kochana to bardzo dobry wynik przy takim amh. Moze jeszcze jakas sie schowala i sie ujawni! Trzymam kciuki!!
 
reklama
Hej .
Miała któraś z dziewczyn wlew z intralipidu przed transferem?
U mnie do zagniezdzenia doszło więc nie wiem czy to stosować czy nie. Lekarz zostawił decyzję mi i nie wiem co robić. Nic innego Nowego nie zaproponował, leki mam te same bo twierdzi że było wszystko ok tylko zarodki były widocznie nieprawidłowe.
Pytaj @tamiza, ona na pewno to miała.
 
@tamiza hej podobno miałaś wlew z intralipidu. Lekarz decyzję zostawił mi czy mi podać przed transferem czy nie ale nie kazał mi robić badań pod kontem nk więc jak może mi to podać tak na pałę. Nie wiem czy brać. Do zagniezdzenia doszło ale zarodki były nie prawidłowe może mi coś poradzisz oczywiście nk i tak zrobię sama dla siebie
 
Hej .
Miała któraś z dziewczyn wlew z intralipidu przed transferem?
U mnie do zagniezdzenia doszło więc nie wiem czy to stosować czy nie. Lekarz zostawił decyzję mi i nie wiem co robić. Nic innego Nowego nie zaproponował, leki mam te same bo twierdzi że było wszystko ok tylko zarodki były widocznie nieprawidłowe.

Ja brałam przed transferem, nie miałam żadnych badań robionych. Poprosiłam lekarza o to bo u mnie w klinice maja za 250 zł chyba, chciałam tez po pozytywnej becie ale powiedział,ze nie trzeba.... czy pomogło ? Nie wiem, napewno nie zaszkodziło (9i 2tc) i brałabym jeszcze raz. A przy 1 transferze u mnie tez doszło do zagnieżdżenia tylko przestał sie rozwijać.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Ja brałam przed transferem, nie miałam żadnych badań robionych. Poprosiłam lekarza o to bo u mnie w klinice maja za 250 zł chyba, chciałam tez po pozytywnej becie ale powiedział,ze nie trzeba.... czy pomogło ? Nie wiem, napewno nie zaszkodziło (9i 2tc) i brałabym jeszcze raz. A przy 1 transferze u mnie tez doszło do zagnieżdżenia tylko przestał sie rozwijać.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
To dokladnie tak jak u mnie więc myślisz żeby wziąć nawet jeśli nk nie miałam badanych?
 
Do góry