reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny zastanawiam sie nam moja blastka, ktora mialam wczoraj podana, tym razem widzialam oprocz samej blastki jakby przyczepiony do niej tej samej wielkosci i ksztalcie "balonik". Myslicie, ze to byla otoczka i moj maluszek sie juz z niej wydostal przed podaniem? To chyba dobrze, nie?
a mnie lekarz mowil ze zarodek jest za malutki zebym mogla go widziec i to co widze to pecherzyki powietrza ktore otaczaja blastke
 
reklama
Hejka wszystkim! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i każdą betującą! Ja właśnie wyszłam z Diagnostyki, piguła mnie podkurwiła, bo akurat krew mi pobierala ta sama co ostatnio i jak się okazało ma dobrą pamięć skubana. Cichaczem zapytała czy ta poniedziałkowa wyszła pozytywnie, a ja, że tak, że 39, a ona do mnie "oj to słabiutka, bardzo niska, proszę się nie nastawiać na ciąże", nosz ku**wa! Specjalistka się znalazła.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Moze piiiiiiii nie moze miec dzueci i Sie wyzywa! Nie martw Sue


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry