reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie, bo Pasnik już nie kazał robić więcej. Ja miałam niskie miano. On jest z tych ludzi co nie naciąga na kasę, robi badania tylko te najbardziej potrzebne. Teraz byłam u niego po poronieniu to pierwsze pytanie, po co przyjeżdżałam taki kawał. Super jest gość
A twoj maz robil tez to badanie? Bo wyczytalam ze tym helikopterem mozna sie latwo zarazac ponownie (np przez sline - wez tu sie nie caluj:p) i tak sie zastanawiam czy jak mi wyjdzie dodatni to czy jest sens zebym tylko ja sie leczyla a on nie? Ile w ogole kosztuje to badanie? Mialas tylko antybiotyki czy omeprazol tez?
 
reklama
Mój robił ma też, ale czysty był :) znajdę gdzieś jego zalecenia to Wam wyślę
To ja mojego tez wysle, bo ma jakies problemy gastryczne, zwlaszcza rano, tylko nigdzie z tym nie chce isc, wiec przynajmniej to mu kaze zbadac:)
A dowiedzialas sie czegos ciekawego teraz na wizycie? Mial jakis pomysl co moglo pojsc nie tak?
 
Nie, bo Pasnik już nie kazał robić więcej. Ja miałam niskie miano. On jest z tych ludzi co nie naciąga na kasę, robi badania tylko te najbardziej potrzebne. Teraz byłam u niego po poronieniu to pierwsze pytanie, po co przyjeżdżałam taki kawał. Super jest gość

No ja właśnie jadę do niego w przyszłą środę, a że kawał drogi to wolę być przygotowana.
 
Ja byłam podziebiona w ciąży, leczylam się stropem z cebuli, czosnku, *spam* brałam dla. Kobiet w ciąży, siedziałam w domu, powiedział, że nie powie mi na 100 procent co się mogło stać, być może i przeziębienie mogło mieć wpływ, ale nie daje gwarancji, swoją drogą zawsze jestem w ciąży chora, 3 raz już.. Jak zrobię lct to od niego będzie zależało jakie dalsze leczenie. Jak dodatnie to immunosupresja, jak ujemne to szczepienie dalej. Jak będę chora w ciąży to mam kupić sobie colostrum, bez recepty ale dosyć drogie. Mam zajść w ciaze zima [emoji14] bo wtedy wirusy zabijają się, bo gorsze są wirusy niż bakterie w ciąży. Wysciskal mnie i wyszłam, na koniec kazał męża pozdrowić :)
O widzisz... ja tez w tym czasie bylam przeziebiona... no to mam nadzieje ze styczen bedzie mrozny :D
 
reklama
Do góry