reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale z drugiej strony w takim razie czemu w klinikach zazwyczaj każą robić ok 14 dpt?? Skoro można by było wiedzieć już 10 dpt??
Przecież nie wierzę,żeby wszyscy celowo faszerowali nas tymi lekami.... :/

Mi lekarz powiedział zrobić pierwszą betę 9 dpt, było coś koło 2, pewnie po ovitrellu a dwa dni później powtorka i było już zero. Ja nie żałuję, zeszłam na ziemię bo już wiedziałam, że lipa ale leki brałam do ostatecznej weryfukacji. Jak ma się nerwy można czekać ale jednocześnie 9-10 dni w zupełności wystarczy żeby wiedzieć skakać czy płakać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziś uwierzyłam, ze bedzie dobrze [emoji7]
1508838123-ec4c88f30bb73054-aaaaaa.jpeg



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Maleńki cudny człowieczek[emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O nie kochana walczcie do upadłego dla mnie coś grubo jest tu nie tak walcz o odzyskanie kasy i jakieś odszkodowanie... Dla mnie masakra nie wiem nawet co ci więcej powiedzieć bo to wszystko wydaje się nie możliwe że się dzieje naprawdę

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie chodzi o to by się dowiedzieć w którym momencie coś poszło nie tak. P. OGOREK mi powiedziała ze na gotowy zarodek czeka się przeszło 2 lata, to może my oplacilismy dawczynie mąż dał nasienie i powstały zarodki , bo pewnie procedura z gotowymi zarodka mi kosztuje więcej. Albo poprostu nie było dawczyni ani zapladniania i kasa wzięta za nic.

"To co zawodzi, jest najczęściej przedmiotem nadzieji "
 
Dziewczyny zaraz dostanę zawału!
Byłam właśnie w toalecie i po zobaczyłam bladą krew...nie było tego dużo, żadnych skrzepów, ale jednak...nie wiem co mam robić, za chwilę poszłam znowu i na razie nic nie widzę, ale nie mogę się uspokoić, bo dla mnie to oznacza tragedię...nie wiem czy dzwonić do lekarza czy poczekać, bo jutro jest wizyta??? Zwiększyłam sobie od razu dawkę progesteronu i czekam czy przejdzie... Pierwszą ciążę straciłam w tym samym czasie, ale tamta była pozamaciczna :( nie chcę być znowu histeryczką, ale tak się boję...
A który u Ciebie tydzień? Ja plamilam w 6. Polezalam kilka dni w szpitalu. Zwiększyli mi dawkę luteiny i wszystko jest dobrze. Teraz 34 tydzień. Spokojnie. Luteina i leż[emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ludek- kochana, jak tam Twoje dolegliwości? Chyba o miesiąc Twój maluch wyprzedza mojego i jestem ciekawa czy czujesz się lepiej bo u mnie nadal słabo!
 
A który u Ciebie tydzień? Ja plamilam w 6. Polezalam kilka dni w szpitalu. Zwiększyli mi dawkę luteiny i wszystko jest dobrze. Teraz 34 tydzień. Spokojnie. Luteina i leż[emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzisiaj pierwszy dzień 7 tygodnia, a jutro mam zaplanowane USG serduszkowe...chciałabym jakoś doczekać :( ja z progesteronu biorę utrogestan 3x2 i zastrzyki z prolutex-u 1x1... teraz zaaplikowałam sobie 1 utrogestan więcej i wieczorem też tak zrobię.
 
Hej dziewczyny, w przyszłym cyklu startuję z procedurą, mam wcześniej zrobić jeszcze histeroskopię, której się HISTERycznie boję :p najbardziej tego znieczulenia, że odpłynę i spadnę z fotela i że będzie bolało albo coś, nie miałam nigdy podawanego znieczulenia ogólnego i nie wiem jak to jest, proszę uspokójcie mnie, że wcale nie jest tak źle jak sobie to wkręcam :zawstydzona/y:

Ale rośmieszyłaś :-D A na serio, nie masz czego się bać :happy: To jest taka piękna rzecz że słodko usypiasz a jak się budzisz jest juz po wszystkim. Ja miałam pierwsze histero w znieczuleniu miejscowym i to dopiero był horror, już nigdy w życiu! Wszystko będzie dobrze, o nic się nie bój :happy:
 
reklama
Dzisiaj pierwszy dzień 7 tygodnia, a jutro mam zaplanowane USG serduszkowe...chciałabym jakoś doczekać :( ja z progesteronu biorę utrogestan 3x2 i zastrzyki z prolutex-u 1x1... teraz zaaplikowałam sobie 1 utrogestan więcej i wieczorem też tak zrobię.
Ja pierwsze krwawienie miałam miedzy 5-6 tyg pózniej tydzień pozniej leżenie w szpitalu i tam zobaczyłam serduszko i tak krwawiłam do 9 tyg ciąży, Też się bałam ale było wszystko dobrze więc i u ciebie będzie napewno też dobrze ;) dobrze ze jutro masz wizytę to powiedz od razu tylko zerkaj czy pojawia się tam coś jak będzie się pojawiać znowu dziś jeszcze jedz wtedy na IP niech zobaczą.
 
Do góry