reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wychodzi dopiero ok 12 dnia. Ja w 11 nic nie miałam. Mój lekarz pisał że w 11 dniu przy 3 dniowym zarodku sikany test nie ma prawa wyjść i w moim przypadku też tak było
bo u ciebie była ciąża biochemiczna i wartośc bety była bardzo malutka. Tak samo było u mnie w czerwcu. Teraz 6dpt przy blastkach robiłam betę i było 57, sikaniec raczej by wyszedł. Czyli 9-10dpt 3dniowych też beta będzie, jeśli wszystko rozwija sie prawidłowo!
 
Ja bete robiłam 12dpt 3-dniowego kropusia... I nie złamałam się by robić wcześniej...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Moja mama nie poddawała się 13 lat.
Po tym czasie urodziłam się ja. Wtedy, w latach ątych nikt nie słyszał o in vitro.
Dziewczyny nie poddawajcie się. Walczcie o szczęście.

A u was jaki problem?
Bo u nas Ja wzielam tarczyce Po mamie tez brala thyrox pamietam no Ale w ciaze zawsze zachodzila....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też bym robiła w 12dpt gdyby nie właśnie to stwierdzenie lekarza i teraz sama nie wiem co robić.
Szczerze mówiąc to ja bym poczekała do tego 12 dpt. Tak na prawdę ten 10 dpt to jeszcze takie gdybanie... jak nie wyjdzie nic to bedziesz strasznie to przeżywała, a sres może zaszkodzić maluchom. Ale to moje zdanie. Ja już nigdy nie zrobię wcześniej niż zaleca lekarz... po co takie gdybanie stres i złudna nadzieja?? :/
 
Wychodzi dopiero ok 12 dnia. Ja w 11 nic nie miałam. Mój lekarz pisał że w 11 dniu przy 3 dniowym zarodku sikany test nie ma prawa wyjść i w moim przypadku też tak było

Nicole 3 dniowa a 9 dpt byl test jednak Ja zribilam bo JuZ bylam taka nerwowa ze ribilam go o 4 rano
Ma prawo wyjsc Ale lepiej poczekac;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nicole 3 dniowa a 9 dpt byl test jednak Ja zribilam bo JuZ bylam taka nerwowa ze ribilam go o 4 rano
Ma prawo wyjsc Ale lepiej poczekac;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie teoretycznie jak jest wszystko ok, ciąża rozwija się prawidłowo to już wynik powinnien wyjść, ale zawsze jest gdzieś w głowie ta nutka niepewności... potem bierzesz leki i czujesz niechęć.... a jak robisz już betę później to masz 100 % pewności, abo w tą, albo w tą ;-)
Chociaż są właśnie osoby jak @dżoasia czy @Oczekiwanie2017 które testują wcześniej i dzięki temu mają większy obraz tego co się zadziało... w sensie czy np była ciąża biochemiczna, tylko to chyba dla kobiet o silnych nerwach a wybacz @MoKa asle ani Ty ani ja do nich nie należymy, Także w naszym przypadku to ja proponuję poczekać ciut dłużej :-D
 
Do góry