reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

20171012_194113.jpg

a to moje 3,5 cm cudu :)
 

Załączniki

  • 20171012_194113.jpg
    20171012_194113.jpg
    251,8 KB · Wyświetleń: 474
reklama
Ja miałam na naturalnym i przed transferem miałam 2 wizyty. Dr robił mi usg i badania wg których ustalał dzień transferu
Znakazlam swoj plan z pierwszego crio na naturalnym i mialam dokladnie tak samo jak Ty. Zastanawiala mnie tylko ta dodatkowa notatka o testach owulacyjnych ale taka sama mialam przy starym planie, wiec to tylko jakas nieistotna informacja. Troche sie zaczynam obawiac, ze sama wybralam ten naturalny cykl. Jednak na sztucznym chyba pewniejsze te wszystkie hormony. Juz sama nie wiem co myslec.
 
Kochana a wiesz co badają w tym badaniu histochemicznym? nie mogę w necie znaleźć konkretnych informacji..

W tym badaniu wychodzi czy są komórki plazmatyczne w endometrium tzn.czy jest zapalenie (można to sprawdzić tylko w czasie histeroskopii). Jeśli są to uniemożliwiają zagniezdzenie zarodka (zwalczają go).
 
hej dziewczyny mam do was pytanie miałam pierwszy transfer bez usg czytałam ze to niby lepiejbo krotko trwa itd.. za niedługo bedzie 2 transfer jak myslicie lepiej z usg czy bez?

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja byłam dziś na wizycie spr czy infekcja trochę zeszła i jest ok, ale mam wybrać do końca czopki i do końca dupaston gdzie moja gin z kliniki mi kazała odstawic i od jutra już nie powinna brac leków (progesteronu) a mój nowy lekarz ginekolog powiedział bym wybrała do końca opakowania duphaston i luteine z tym że luteiny nie biore juz od 3 tyg ale zostały mi 2 listki to wybiorę też do końca jak mi powiedział, z małym wszystko ok waży już 158g przy 16 tyg chyba troszke dużo ;) szyjkę zmierzył mi i mam 41mm i powiedział że jest długa ;) ale nie nalezy się przejmować tym

Super, że Maluszek dobrze sie rozwija :)
 
Do góry