reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tam robię sikacze. Krecha jest :) ale jakiś taki niepokój mnie nie opuszcza. Boje się wstać, boje się schylic. Najlepiej bym tylko leżała żeby temu mojemu kropusiowi nic nie zrobić. Ja tylko wiem, ze on tam jest a już go tak kocham, ze boje się zrobić mu krzywdę :( wiem, wiem pozytywne myślenie, ale strach jest jeszcze większy jak po transferze.
To lez i dbaj o swojego Kropka. Fak maja wygladac Wasze najblizsze miesiace!! :-)
 
a w jakiej dawce estrofem? ja miałam 2x1 i dodatkowo plastry z estradiolem. Te naturalne wspomagacze najlepiej od początku cyklu ale i teraz możesz włączyć, jak największe ilości - z orzechów brazylijskie, migdały, włoskie - jakie masz (byle nie ziemne), ryby tłuste - łosoś, halibut, a co do wina to cię zmartwię bo najlepsze czerwone wytrawne - lampka lub 2 dziennie.
I znowu jakaś nowość - fostimon to (chyba węgierski) odpowiednik menopuru - lek do stymulacji owulacji - dziwne, że na cyklu sztucznym ci zaproponowała:eek: ale może też jest w tym jakiś sens?
Jestem właśnie po wizycie, moje endo tydzień temu 7mm, dziś 12mm, więc może już nie będę dokładać tych naturalnych wspomagaczy :) Lekarka sama w szoku z tym przyrostem.
 
Jestem właśnie po wizycie, moje endo tydzień temu 7mm, dziś 12mm, więc może już nie będę dokładać tych naturalnych wspomagaczy :) Lekarka sama w szoku z tym przyrostem.
No to pieknie. Ale nienasycone kwasy tluszczowe zwlaszcza te omega-3 sa bardzo potrzebne w ciazy aby dzidzia dobrze sie rozwijala wiec warto to jesc, nie musisz w jakichs kosmicznych ilosciach ale kilka orzeszkow dziennie lub rybka czy np owsianka z chia jak najbardziej wskazane:)
 
reklama
Do góry