reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tam robię sikacze. Krecha jest :) ale jakiś taki niepokój mnie nie opuszcza. Boje się wstać, boje się schylic. Najlepiej bym tylko leżała żeby temu mojemu kropusiowi nic nie zrobić. Ja tylko wiem, ze on tam jest a już go tak kocham, ze boje się zrobić mu krzywdę :( wiem, wiem pozytywne myślenie, ale strach jest jeszcze większy jak po transferze.
Trz sie obawiam ale jestem napewno spokojniejsza czuje ze 30%presji jak mi towarzyszyła przez dlugo zeszla z pozytywnym testem
 
Hej - dziewczyny 6dpt 3 dniowego zarodka odczuwam takie kłócie w podbrzuszu - jakby punktowe, w regularnych odstępach czasowych. I wylało się ze mnie dziś dużo takiej wody .... czy któraś tak miała? Co o tym sadzić? Brać nospe?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej - dziewczyny 6dpt 3 dniowego zarodka odczuwam takie kłócie w podbrzuszu - jakby punktowe, w regularnych odstępach czasowych. I wylało się ze mnie dziś dużo takiej wody .... czy któraś tak miała? Co o tym sadzić? Brać nospe?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak mialam kłucie w 2 i 3 dniu
Mialam blastke
 
reklama
Do góry