reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie ja też . Pewnie jest różnica jeśli dziewczyna podchodzi na własnym cyklu czy na cyklu sztucznym tak jak ja.
Ja tez podchodzilam teraz na sztucznym. Te 20 bylo chyba ok, skoro poronilam z tydzien temu i okresu ani nawet plamien nie mialam. Dzisiaj dopiero odstawiam.
Przy naturalnym cyklu nie badali mi poziomu progesteronu.
 
reklama
witam dziewczyny juz wrocilismy z kliniki ...w koncu prolaktyna w normie 15 :) a tak to troche bolało ale dałam.rade, co do meza to kiepskk znow krew na głowe leci..białe krwinki za tydzien znow kontrola.. do tego maz nie ma apetytu i strasznie chudnie :( nie mam juz pomysłow czym.by go skusic ..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
MOŻE WINEM - dobre na wszystko :D haha


(taki żart na rozluźnienie :*)
 
Trudno to opisać - w skrócie najpierw Pani doktor G zapytała czy znamy się z kliniki czy już wcześniej no i powiedziałam jej że znamy się z forum dla psychicznie chorych.. Potem już było tylko... hymmmm... Weselej ;) w sumie klinika powinna nam zapłacić za poprawianie nastroju personelowi ;)
haha to wy serio razem weszłyście??
 
reklama
Do góry