reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam nadzieję ze sie pozbede bo całkiem ok teraz jest. Miałam dużo gorsze bakterie. Taka moja uroda ciążowa[emoji53] Moja lekarka strasznie tego pilnuje i mi zaraz w ciąży robiła mimo ze przed in vitro bylo ok. A potem to już co wizytę prawie bo non stop coś mam.

---23tc---
Tak sie zastanawiam wlasnie bo ja mialam problem z paciorkowcem i nie wiem czy czekac do nastepnej wizyty i pytac o to dr czy robic juz na wlasna reke posiew zeby sprawdzic co i jak...
 
Maz mnie wlasnie zabral na kolacje bo dzis 3 rocznica slubu i jak wysiadlam i szlam to mnie tak Cipa zabolala że musiałam kucnac... Tak wiecie tak nie wiem no myślałam że się poplacze :( zejdę do tego 20stego!!!!!!!

To mogło być zagnieżdżanie zarodka, ja miałam takie bóle przy pierwszej ciąży. Aż oddechu złapać przez chwile nie mogłam i kucalam właśnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry