reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wygrana bede jak malusio bedzie zdrowy i na swiecie. Na razie dalej to do mnie nie dociera:)
Pewnie długo jeszcze nie dotrze :)
A ja mam dzisiaj dobry humorek od rana bo po przebudzeniu powitała mnie @ !!!:)
Zapamiętałam sobie jak pisałaś że jak torbiele Ci się wchłonęły to szybko dostałaś @ :) ja ostatnie cykle miałam po 35 dni a teraz 27 dni :) Myślisz że to może oznaczać że się wchłonęły ?:):):)
W czwartek jadę na wizytę żeby to sprawdzić i usłyszę ostateczny werdykt czy zaczynamy czy czekamy dwa cykle na wyciszenie...
 
reklama
Wiesz...jak by człowiek był pewien że się uda za 1 razem...
Wiem że nie wszystkie komórki muszą się zaplodnić. Wiem że można max.6 chyba. Ze względu na mój wiek jakość tych kmórek jest gorsza. Więc optymalnie byłoby zaplodnić te 6 bo tak naprawdę albo z żadnej albo maxm 2-3 udało by się pewnie uzyskać zarodki...

4 dzieci...no nie powiem że bym nie chciała. Ale czy wiek i zdrowie by pozwoliły...i finanse...

I to właśnie tego typu dylematy powodują też te rozważania o ivf.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ja jestem mądra bo ta jedna blastka rośnie pod moim sercem. Gdyby sie nie udalo zupełnie inaczej bym gadala

---23tc---
 
ja mialam 6 zamrozonych blastek, tez martwilam sie co z pozostałymi, jednak los zdecydował za mnie. pierwszy transfer 2 blastek poronienie, 2 transfer 2 blastek jedna zostala, i z 6 zrobilo sie 3, wiec moze nie warto zamartwiac sie na zapas. po pozostale 2 wracam za 1,5-2 lata:) o ile ta ciaza skonczy sie szczesliwie
Wiem że może tak być że cudem będzie jak będzie jedna. Wiem natomiast że raczej drugi raz bym nie podeszła do stymulacji...
Rozważam wszelkie warianty.na razie czysto teoretycznie. Zobaczę na wizycie co powie lekarz. Ale to jeszcze prawie miesiąc...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hi. Juz po. I nie wyglada to najlepiej . Tuż nad workiem plodowym zebrała się krew która zmieniła się w skrzep wielkosci 3-4 cm. Lekarz powiedział że albo się będzie powoli jako brązowe plamienie sączyć albo tak jak poprzednim razem wypłynie w calosci . Musimy czekac i miec nadzieje ze nie spowoduje poronienia. Mam się oszczędzać i za 2 tygodnie przyjść na kontrolę.
Niesprawiedliwe to życie. To musisz dmuchać chuchac na maksa na siebie uwazac żadnych gwałtownych ruchów

---23tc---
 
Hi. Juz po. I nie wyglada to najlepiej . Tuż nad workiem plodowym zebrała się krew która zmieniła się w skrzep wielkosci 3-4 cm. Lekarz powiedział że albo się będzie powoli jako brązowe plamienie sączyć albo tak jak poprzednim razem wypłynie w calosci . Musimy czekac i miec nadzieje ze nie spowoduje poronienia. Mam się oszczędzać i za 2 tygodnie przyjść na kontrolę.

Zobaczysz wszystko będzie Ok! Wchłonie sie!!! Trzymam za to kciuki [emoji109]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hi. Juz po. I nie wyglada to najlepiej . Tuż nad workiem plodowym zebrała się krew która zmieniła się w skrzep wielkosci 3-4 cm. Lekarz powiedział że albo się będzie powoli jako brązowe plamienie sączyć albo tak jak poprzednim razem wypłynie w calosci . Musimy czekac i miec nadzieje ze nie spowoduje poronienia. Mam się oszczędzać i za 2 tygodnie przyjść na kontrolę.
Ale ci to nie daje spokojnie ciazy nosic[emoji17] dobrze ze maluszek ma sie dobrze, oby te dziadostwo zginelo w bezpieczny sposob dla dzieciatka[emoji110]
 
hej dziewczyny, ile się już staracie w jakich klinikach? Jejku jakie to słodkie, wcale się nie dziwię, że płakałaś. Tez bym ryczała. My staramy się już i staramy i nic…… mam dosyć i chyba odpuszczę. Co jest ze mną nie tak? Dziewczyny, czy jak macie gorsze chwile gadacie ze swoimi lekarzami? Mój mnie bardzo wspiera, i powiedział żebym się nie poddawała. Klinika jest bardzo fajna i widzę, że i lekarz i wszyscy naprawdę się starają, ale nie mam siły już.
 
Wiem że może tak być że cudem będzie jak będzie jedna. Wiem natomiast że raczej drugi raz bym nie podeszła do stymulacji...
Rozważam wszelkie warianty.na razie czysto teoretycznie. Zobaczę na wizycie co powie lekarz. Ale to jeszcze prawie miesiąc...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Miałam te same rozważania co Ty. Ostatecznie zdecydowałam się na zapłodnienie 6ciu komórek ustawowo. 5 zapłodniło się prawidłowo. Na początku wydawało się, że dużo, a ostatecznie ze mną został tylko jeden zarodek, który rośnie w moim brzuszku :happy: Nie mam więcej mrożaków. Udał się drugi transfer. Także jak widzisz różnie to bywa.
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już wrzesień - zaczyna się powoli babie lato, niech ono rzeczywiście będzie babie i niech pogoda sprzyja zaciążeniom! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2017-09-12 energiczna wizyta u lekarza
2017-09-12 Liv 26 wizyta + usg ( ET:18.06.2017 )
2017-09-12 Pixie_Dixie Aku+ wizyta przed FET
2017-09-12 Jasani I wizyta przed crio
2017-09-12 gaska wizyta po nieudanym in vitro

2017-09-13 tamiza wizyta kontrolna przed transferem
2017-09-13 hope322 Wizyta kontrolna przed transferem
2017-09-13 Featherlight76 Wizyta kontrolna przed criotransferem
2017-09-15 iwcia82 wizyta u lekarza prowadzącego ciążę
2017-09-15 Mruch Histeroskopia przed 2 podejsciem.
2017-09-19 meg86 wizyta u lekarza
2017-09-20 Vinszka wizyta u lekarza prowadzącego ciążę (16tc+6d)
2017-09-20 czarnu1a badanie prenatalne
2017-09-20 Ewelin83 usg serduszkowe
2017-09-22 bertha Wizyta startowa u Lewego - start długiego protokołu
2017-09-22 anett96 Wizyta startowa u Lewego
2017-09-27 Ilona88 wizyta na fundusz zdrowia
2017-09-28 evulek111 USG prenatalne (12t6d)
2017-10-05 Ilona88 wizyta i usg
2017-10-17 evulek111 wizyta u położnej +USG (15t4d)
2017-10-18 evulek111 wizyta u hematologa (15t5d)
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-27 Vinszka usg połówkowe (22t+1d)
2017-10-28 anetka303 termin porodu
2017-12-09 mala218 termin porodu
2017-12-13 M@gda termin porodu ( ET: 28.03.2017 )
2017-12-14 tusiaczzek1988 termin porodu
2017-12-16 karolina1984 termin porodu
2017-12-28 Joko86 termin porodu
2017-12-28 klodine termin porodu
2017-12-29 Adunnnia90 termin porodu
2018-01-07 dreamscometrue termin porodu ( ET: 24.04.2017 )

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

Dziewczyny dziś to intensywny dzień więc za wszystkie ✊✊✊✊ oby wszystko się udało:)
 
reklama
Do góry