reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

nie jestem w stanie ci powiedziec co masz robic ,bo nie jestem ani lekarzem ,a tym bardziej twoim. Grubosc endometrium przy takich obserwacjach nie gra wiekszej roli a raczej czas pierwszego progesteronu w stosunku do transferu,obrazowo mowiac jesli mialas zalozmy 5 krio,za kazdym razem prg byl dodawany 5 dni przed transferem i nic z tego nie bylo,a raz zaczelas go brac 6 dnia w poludnie i po 6 dniach byl transfer i implantacja potwierdzona Beta,moze to wskazywac na przesuniete okno.Powinnas to zasugerowac swojemu dok.Przy endo nie ma na szczescie stalych wartosci ,chociaz im ciensze tym podobno gorzej.Tak to natura wymyslila ze jesli endo jest odpowiednie dochodzi tez do implantacji,to w koncu w nim sa receptory odpowiedzialne za implantacje.Przypadkiem nie jestes w Gyncentrum?

Acha...dopiero po czwartym przeczytaniu Twojego posta zajarzyłam :p
Czyli okno otwiera się nie w danym dniu cyklu, tylko w danym dniu po włączeniu progesteronu (niezależnie od dnia cyklu).
To ja zawsze miałam równie długo progesteron przed transferem (stosunkowo do wieku zarodka).
 
reklama
Ja juz na powaznie rozwazalam wizyte u psychiatry. A po transferze mialam zazywac relanium 1x1 (2mg) a bralam po 2 i nie pomagalo. Dopiero od niedzieli jestem spokojna (6dpt) jak beta wyszla pozytywna - juz nie wytrzymalam nawet do pon tylko bylam w calodobowym labo, myslalam ze mnie rozniesie. A teraz juz oaza spokoju:)
No to teraz odpoczywaj kochana i ciesz sie swoim skarbem! :)
 
Lekarz kazał 14.09 zrobić.. .ale myślę że zrobię 12.09 to będzie 8 dc... zaraz się wpiszę..jak tylko kompa odpale
Misis chyba będzie pierwsza prawda ???
Kurcze tylko ty masz blastke a nie trzydniowy zarodek. Powinnam robic gdzies 14 ale nie wiem. A musze robic bete wogole?? Kurde to juz 6 transfer i wiece, strach jest ogromny
 
reklama
Do góry