reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wagę sprawdza się właśnie podczas dokładnego usg, obiecali ze rano tuż po obchodzie i myślę że dotrzymaja słowa [emoji6] Położna uprzedzila mnie ze po tych sterydach cukier będzie mi skakał jak oszalały wiec samopoczucie może być różne. Oj tam ja wytrzymam wszystko oby moje kruszynki były zdrowe

[emoji127] 28.10.2017
Mam nadzieje ze przyniesiesz nam dobre wiesci[emoji9]
 
Wagę sprawdza się właśnie podczas dokładnego usg, obiecali ze rano tuż po obchodzie i myślę że dotrzymaja słowa [emoji6] Położna uprzedzila mnie ze po tych sterydach cukier będzie mi skakał jak oszalały wiec samopoczucie może być różne. Oj tam ja wytrzymam wszystko oby moje kruszynki były zdrowe

[emoji127] 28.10.2017
Anetka a tak z innej beczki to strasznie podoba mi sie Twoje foto profilowe :D i wgl śliczną masz sukieneczkę :D Byliście na jakiejś sesji ciążowej?
 
Wagę sprawdza się właśnie podczas dokładnego usg, obiecali ze rano tuż po obchodzie i myślę że dotrzymaja słowa [emoji6] Położna uprzedzila mnie ze po tych sterydach cukier będzie mi skakał jak oszalały wiec samopoczucie może być różne. Oj tam ja wytrzymam wszystko oby moje kruszynki były zdrowe

[emoji127] 28.10.2017
Trzymam kciuki za wagę [emoji110][emoji110][emoji110]
A tak na poprawę humoru to wczoraj na forum mam listopadiwych przyszła na świat dziewczynka 1530g. I dostała 8 pkt. I radzi sobie dobrze [emoji5] więcej nie wiem czekamy na wieści od dzielnej mamusi [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za wagę [emoji110][emoji110][emoji110]
A tak na poprawę humoru to wczoraj na forum mam listopadiwych przyszła na świat dziewczynka 1530g. I dostała 8 pkt. I radzi sobie dobrze [emoji5] więcej nie wiem czekamy na wieści od dzielnej mamusi [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
O rety, cudownie. U nas z oddziału tez jedna laske zabrali wczoraj na pilne cc. Bardzo się biedna stresowala, płakała jak bobr ale z tego co wiemy urodziła śliczne różowe dzieciątko. Nie wiem ile dokładnie przed terminem ale takie historie mocno podnoszą na duchu [emoji9]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
O rety, cudownie. U nas z oddziału tez jedna laske zabrali wczoraj na pilne cc. Bardzo się biedna stresowala, płakała jak bobr ale z tego co wiemy urodziła śliczne różowe dzieciątko. Nie wiem ile dokładnie przed terminem ale takie historie mocno podnoszą na duchu [emoji9]

[emoji127] 28.10.2017
Tak jesteśmy bardzo dumne z dziewczyn , biedna leżała w szpitalu z krwotokiem , i wczoraj miała cc i ma malutką już ma świecie, teraz niech przybiera na masie [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry