reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Miliaa super wieści-niedługo zaczynasz wyciszanie-bardzo się cieszę:tak:
zolwik witaj na forum-ja też miałam te bóle dość silne momentami i to był dobry znak więc wierzę, że u Ciebie też tak będzie
 
reklama
miliaa - no to super czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. Czyli ta bakteria tak bardzo wszystkiego nie opóźniła a lepiej wyleczyć.
tzn opoznila o tydzien, wiec to i tak niewiele, patrzac na to, ze e-coli tak szybko zazwyczaj nie przechodzi, ja i tak mialam szczescie...
a jak ty sie w ogole czujesz teraz, maluchy dokuczaja?

Miliaa ale good news!!!niesamowicie się cieszę:-) to teraz obie czekamy do przyszłego czwartku, ja na moje usg a ty,żeby rozpocząć ten długo oczekiwany proces:tak:tak czułam,że będzie wszystko dobrze!!
kurde a juz myslalam, ze male babelki zobacze...nie tlumaczylas temu lekarzowi, ze ty po IVF jestes? mowilas o becie? wtedy nie mialby watpliwosci...na pewno:-D
razem do czwartku jakos wytrzymamy, wiec spoko...ja sama nie wiem czy nie moge sie doczekac czy z tego strachu jestem taka podniecona tym wszystkim...musze chyba znow zrozumiec pojecie...idz ta droga ktora ci wyznacza, nie pytaj, nie analizuj, nie zastanawiaj sie, nie czytaj po internetach, zyj jakby nigdy nic...tak zrobilam z bakteria i wyszlo ok...
miliaa, Cieze sie ogromnie,ze masz dobre wiesci i zaczynasz podejscie
eh, ja tez sie ciesze, ze w koncu cos sie ruszylo...a ty kochan kiedy na betke idziesz?

Miliaa super wieści-niedługo zaczynasz wyciszanie-bardzo się cieszę:tak:
dzieki Madzia...wiem, ze to dopiero poczatek drogi, ale cieszy mnie to, ze w kocnu sie rusza i jestem coraz blizej celu...z drugiej strony nawet nie chce myslec co sie stanie gdyby...tfu, tfu...odpukac w puste, czyli glowe mojego M.:-D
nastepne pytania i info podam dopiero po wizycie, bo narazie mimo wszystko zielona jestem w tym temacie...:blink:
anioleczek....zawsze jest naodwrot, teraz nie chcij @ a przyjdzie:tak::-D tak to jest, ze stres moze rozne rzeczy w organizmie robic:sorry: wez ciepla kapiel, moze pomoze...
 
miliaa - dziękuję ze pytasz. Powiem szczerze ze dzisiaj mam słabszy dzień. Nie mam apetytu jest mi niedobrze a jednocześnie jestem głodna. Śmieję się ze to parka dziewczynka dba o linie nie daje mi jeść a chłopczyk chce nabrać ciałka:). Dzisiaj mnie odesłano do domu z pracy, podobno źle wyglądam. Czuje sie bardzo słaba i zmęczona dzisiaj, ale wczoraj się narobiłam wiec dzieciaki dzisiaj protestują. Ni i spodnie robią sie coraz ciaśniejsze. Takie uroki :-)
Ale nie ma co narzekać w koncu sama sie prosiłam, zresztą mogę się tak czuć cale 9 miesięcy byle wszystko dobrze bylo. Z niecierpliwością czekam na 29 maja, kiedy to bede miec kolejny scan. Zycze wam wszystkim tych ciążowych mdłości.

zolwik - witaj na forum. Ja w 4 dobie dostałam boli brzucha jak na @ i piersi mnie bolaly jak na @ i do emka mojego mowila ze sie chyba nie udalo. w 6 dobie brzuch bolal nadal jak na @ a piersi juz jakos inaczej i zrobiłam test. Druga kreska delikatna ale widoczna. No i jak widać sie udało. Ale każda z nas inaczej wszystko odczuwa. Niektóre dziewczyny nie maily wcale objawów i tez sie udalo. Niestety nie ma reguly. Jednak te dolegliwości jak na @ sa podobne do tych w ciazy. Trzymam kciuki zeby sie udało. A objawów wiadomo ze będziesz szukać.

gienek - plaster ściągnęłam nie pamiętam w 6 albo 7 tygodniu. Jak mi sie rana zagoiła. Ja tak jak pisałam nosiłam go bo mialam potrzebe a o tym ze sie nosi na szczesice nie slyszalam. Ale moze i pomoglo :-D
 
marciczka - witaj z nami :-) mam nadzieję, że to plamienie to był tylko jednorazowy wyskok i już teraz będzie tylko lepiej :-)
zolwik - ja już w dniu transferu zaczęłam mieć lekkie bóle a dzień po musiałam wziąć 2 nospy, bo myślałam, że odjadę.... Będzie dobrze!!!
milia - super wieści :-) najważniejsze to zaufać lekarzowi i nie czytać po internecie, bo można się tylko zestresować!!! Bardzo się cieszę!!
Marcikuk - już nie 9 miesięcy tylko 7 :-) ale ten czas leci!!!!!! Oby ominęły Cię najgorsze objawy!!
agapl - kciuki nadal zaciśnięte za maluszki!!
A u mnie wczoraj po godzinie pojawił się mega bladzioch, którego trzeba było mocno wypatrywać, dziś druga kreseczka widoczna gołym okiem - czyli rośnie!!!! :)) w poniedziałek BETKA trzymajcie kciuki!! (u mnie dziś 7 dpt)
 
Czesc Dzeiwczyny,
marcikuk, dbaj o siebie i maluchy :-)

agavva, dzieki i trzymam kciuki za rosnaca bete :tak:

Mnie to schiza taka ogarnia,ze brak slow. Az strach pomyslec co bedzie pozniej hihih DZis jest po trzciej dobie od punkcji. Syha kiedys cos pisala,ze od tego momentu plemniczki zaczynaja swoja prace. oby wszystko bylo ok. Czekam na telefon ze szpitala.

Buziaki i slonecznego week endu :-)
 
tak, 3 i 5 doba dla zarodków są bardzo ważne - w 3 dobie plemnik zaczyna brać udział w podziałach komórki a w 5 dobie zaczyna powstawać blastocysta - czyli formuje się zarodek i owodnia. :-)
Agapl - musi być dobrze - daj zaraz znać co i jak :) kciuków nie puszczam!!!!!!!!1
 
agavva, dzieki kochana

DZwonili , ufffff. Wszystko dobrze . Nadal 8 i dziela sie dobrze. Kamien z serca.
 
agavva no to super:-) teraz tylko do poniedziałku na pewno beta bedzie wysoka:-)
agapl super ze wszystkie sie ładnie dziela:-) trzymam kciuki zeby sie dalej wszystkie rozwijały:-)

bunka a gdzie ty sie podziewasz nic sie nie odzywasz???

misia a ja do mojej endo ide w ta srode miałam isc w tamta ale nie dałam rady:baffled: ale w pon powtorze sobie jeszcze tsh i zobaczymy co wyjdzie.
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję za odpowiedzi mam nadzieję, że będzie dobrze, bo naprawdę przeraża mnie wizja kolejnego podejścia i szukania kolejnych pieniędzy :dry:

Masia, dokładnie tam podchodziłam, w sumie już 2 lata się tam leczę, i praktycznie z każdym dr miałam już do czynienia :)
Opiekę uważam, że mam i miałam bardzo dobrą, jeśli chodzi o TSH to miałam to w obowiązkowych badaniach przed IMSI, jak również AMH.
 
Ostatnia edycja:
Do góry