reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
co do wizyty uniego to zdziwiłamsie jak sie dowiedziałam ze onma oddzielna osobe

mi też mówiła to ginek po transferze. tzn mowiła za po transferze przez 7dni nie można wspolzyc
Ja już abstynentka od 5 miesięcy.... Mój mąż mówi że musiał sobie supeł zawiązać przeze mnie...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Kurcze, dzisiaj mialam młyn w pracy i zapomnialam rano sie umowic na konsultacje z nim. A na tą moja wizyte startową on bezposrednio umawia. wiec mysle, ze problemu nie bedzie z terminem, bo to musi byc przed skonczeniem tabletek antykoncepcyjnych, a jesli @ sie nie spozni, to wlasnie ten 22.09 musialabym przyjechac :)
Jutro postaram sie zadzownic, chociaz nie wiem czy mnie nie okrzyczy, ze mam dzownic dopiero jak @ przyjdzie :p ja sie go boje :D


Kurde, udalo mi sie dzisiaj umowic wizyte w Medicover na szybko, i co, przez ten mlyn w pracy zapomnialam o niej.. nie poszlam. juz nawet sama zwątpiłam czy ta wizyte umowilam czy nie... a nie potrafie znalezc informacji po zalogowaniu sie do Medicover o wizytach ktore opuscilam.. nigdzie tej wizyty nie widze.. to moze jednak sie na nią nie zdążyłam umówić. kurde, juz sama nie wiem..

M w piatek robi badanie nasienia, z posiewem, wiec bedziemy tez wiedziec czy ma bakterie. Ale jestem przekonana ze u niego bedzie czysto. nigdy mu nic nie wyszlo w nasieniu, a mi co chwile cos.
Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi!

piszę jeszcze raz :)
zdziwiłam się ze on ma osobna osobę która zajmuje się zapisami do niego. :) i to ona do mnie oddzwaniała posiadajac jego kalendarz.
oki to daj znaka jak poznasz godzinę wizyty tego 22 go:)
 
reklama
Do góry