reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
3 sa refundowane w 4 podejsciu juz nie ma refundacji.
Clexanu czy fragminu nie trzyma sie w lodowce. Na opakowaniu jest napisane trzymac ponizej 25 st nie zamrazac. U mnie w szpitalu wszystkie leza w szafce z lekami. Heparyna drobnoczasteczkowa jest gesta a jesli trzyma sie ja w lodowce gestnieje jeszcze bardziej. Bron boze nie do zamrazarki bo juz gdzies zauwazylam ze ktoras z was na chwile wklada
Gosiu ja wkladam na doslownie chwile by się lekko ochlodzil a nie zamrozil, pewnie zmienia konsystencje swoja ale czy to wplywa na działanie tego leku? Bo jak nie to przynajmniej nie mam granatowych siniakow.
 
reklama
Kurcze, dzisiaj mialam młyn w pracy i zapomnialam rano sie umowic na konsultacje z nim. A na tą moja wizyte startową on bezposrednio umawia. wiec mysle, ze problemu nie bedzie z terminem, bo to musi byc przed skonczeniem tabletek antykoncepcyjnych, a jesli @ sie nie spozni, to wlasnie ten 22.09 musialabym przyjechac :)
Jutro postaram sie zadzownic, chociaz nie wiem czy mnie nie okrzyczy, ze mam dzownic dopiero jak @ przyjdzie :p ja sie go boje :D


Kurde, udalo mi sie dzisiaj umowic wizyte w Medicover na szybko, i co, przez ten mlyn w pracy zapomnialam o niej.. nie poszlam. juz nawet sama zwątpiłam czy ta wizyte umowilam czy nie... a nie potrafie znalezc informacji po zalogowaniu sie do Medicover o wizytach ktore opuscilam.. nigdzie tej wizyty nie widze.. to moze jednak sie na nią nie zdążyłam umówić. kurde, juz sama nie wiem..

M w piatek robi badanie nasienia, z posiewem, wiec bedziemy tez wiedziec czy ma bakterie. Ale jestem przekonana ze u niego bedzie czysto. nigdy mu nic nie wyszlo w nasieniu, a mi co chwile cos.
Dzieki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi!
co do wizyty uniego to zdziwiłamsie jak sie dowiedziałam ze onma oddzielna osobe
Mi lekarz mówił żeby zapomnieć o współżyciu bo mogą wystąpić skurcze macicy i zarodek może się nie zagnieździć
mi też mówiła to ginek po transferze. tzn mowiła za po transferze przez 7dni nie można wspolzyc
 
Do góry