reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem , co czujesz ja po nieudanej procedurze też miewam jeszcze gorsze dni , czasami nie mogę patrzeć na małe dzieci, na kobiety w ciąży, boli to mnie, dlaczego ja nie mogę?, wiem to nie jest dobre ale chyba sobie z tym nie radzę, nawet teraz łzy napływają mi do oczu. Mając 40 lat muszę się z tym pogodzić , bo boję się , że za chwilę będę zgorzkniała i nie do życia. Będę próbować jeszcze, ale już się tak nie nastawiam na cud, też mam wizytę w połowie września.
No niestety musimy próbować może i nam sie wkoncu uda ja od rana czuje sie kiepsko biegunkę mam brzuch mnie boli ogólnie taka osłabiona dzisiaj jestem boję sis tej wizyty tego 13 ciekawe co on wymyśli co robimy dalej ja mam tyle dobrze bo skończyłam dopiero 24 więc jeszcze mam czas ale lata bardzo szybko lecą ile razy podchodzilas ? I czy masz mrożone zarodki ja nie mam nic muszę od 0 zacząć
 
wiem ze dla energiczna jest dzis smutny dzien, bardzo mi przykro z tego powodu. dla mnie okazal sie szczesliwy, wynik 410 , w srode powtorze dla pewnosci, az boje sie uwierzyc. placze, smieje sie i tak na zmiane,nie wierze. jak to ktoras ma napisane w opisie: cudzie trwaj...
 
reklama
Do góry