reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Obudziłam się dzisiaj rano z delikatnie ubrudzona bielizna kolorem brązowym,rano przy podcieraniu na papierze też jest,ale nie za dużo.czy mam się martwić?czy zwiększyć dawkę ultrogestanu?bo mój doktorek zmniejszył mi w czwartek czy to może być tym spowodowane?proszę o radę bo bardzo się boje ze jest coś nie tak z dzidziolem

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Napisz do lekarza a sama Nic na wlasna reke nie bierz,jezeli ci zmiejszyl to najwidoczniej musial a ty sama bez konsultacji z lekarzem chcesz brac,ja wszystko konsultuje ze swoim i nie biore dodatkowo czegos wiecej bo np krwawilam biore tyle ile mam.Braz to nie ma paniki do obaw ale radze zebys cala znac lekarzowi gorzej jak krew,u mnie ostatanio bylo we wtorek.Nie martw sie bedzie dobrze ale jak masz mozliwosc napisz do lekarza.
 
Napisz do lekarza a sama Nic na wlasna reke nie bierz,jezeli ci zmiejszyl to najwidoczniej musial a ty sama bez konsultacji z lekarzem chcesz brac,ja wszystko konsultuje ze swoim i nie biore dodatkowo czegos wiecej bo np krwawilam biore tyle ile mam.Braz to nie ma paniki do obaw ale radze zebys cala znac lekarzowi gorzej jak krew,u mnie ostatanio bylo we wtorek.Nie martw sie bedzie dobrze ale jak masz mozliwosc napisz do lekarza.
No właśnie problem polega na tym,że ja nie mam do niego nr tel bo on nie podaje pacjentkom więc dlatego nie wiem co mam robic

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie problem polega na tym,że ja nie mam do niego nr tel bo on nie podaje pacjentkom więc dlatego nie wiem co mam robic

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
A przyjmuje gdzies w klinice i np w rejestracji zeby podali,Bo u mnie w klinice podali mi nr dlatego pytam.Ja bym Nic na wlasna reke nie brala bierz tak jak masz leki i obserwuj poprostu czy dalej jest braz.Ale bez paniki
 
Dopadł mnie dzisiaj jakiś koszmarny dół masakra 13 września jadę do lekarza już ta wizyte miałam umowiona po transferze i to miał być najpiękniejszy dzień bo miałam zobaczyć swoje dziecko jak bije mu serce a czuje taka pustkę żal już zaczęłam do siebie dochodzić Ale jak sobie przypomnę ze 13 mam tam jechać to tak mi smutno i zle byłam dzisiaj w kościele może to mi pomoże jakoś się pogodzić z tym wszystkim

Wiem , co czujesz ja po nieudanej procedurze też miewam jeszcze gorsze dni , czasami nie mogę patrzeć na małe dzieci, na kobiety w ciąży, boli to mnie, dlaczego ja nie mogę?, wiem to nie jest dobre ale chyba sobie z tym nie radzę, nawet teraz łzy napływają mi do oczu. Mając 40 lat muszę się z tym pogodzić , bo boję się , że za chwilę będę zgorzkniała i nie do życia. Będę próbować jeszcze, ale już się tak nie nastawiam na cud, też mam wizytę w połowie września.
 
reklama
Do góry