reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie, do dr Polacia gabinet nr 5 na dole [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do dr Guzowskiego chodzę ale dr Połac dwa razy przed punkcją mnie przyjmował i po punkcji sprawdzał czy wszystko ok ;) myślisz że to jak się bierze te leki jest bardzo istotne ? nie wiem czy też nie brać je tak jak ty.
 
reklama
Great portland street ;) centre the reproductive and genetic health ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To gdzies kolo portlandu? Bo Nie chce mi sie szukac;)), Ale bym
Sie przejrchala tam [emoji13][emoji23][emoji23] lubie takie lazenia Po targu szukac rupieci i jedzonko hmmm


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prawidłowych z tego było 48. Zapłaciliśmy za zamrożenie dodatkowo 6 komórek(800zł) bo nie chciałabym stymulacji przechodzić jeszcze raz. A zapłodnili 6, dwie komórki w trzecim dniu przestały się rozwijać a 4 zamrozili w piątej dobie. Podobno bardzo dobrej jakości :) także mam czwóreczke :)
Pod koniec stymulacjii i pare dni po bardzo bolały mnie jajniki, momentami nawet zrobienie kroku do przodu sprawiało mi trudność...
To naprawdę sporo miałaś pobranych ważne że masz 4 zamrożona w piątek dobie super wynik a gdzie sie leczysz i skąd jesteś? ;)
 
Ja do dr Guzowskiego chodzę ale dr Połac dwa razy przed punkcją mnie przyjmował i po punkcji sprawdzał czy wszystko ok ;) myślisz że to jak się bierze te leki jest bardzo istotne ? nie wiem czy też nie brać je tak jak ty.
Nie wiem czy istotne ale lekarz tak mi kazal to tak brałam mozesz chyba tez sobie tak ustawic i tak brac :-)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podziwiam Cie. Ja bym chyba nie mogka patrzec na cierpienie tych biednych ludzi
Wiesz ja z pacjentem onkologicznym pracuje juz 8 lat i niestety musze przyznac ze poczatki byly kiepskie ale pozniej nie wiem nawet kiedy ale trzeba bylo sie przestawic na tzw znieczulice w cudzyslowie zeby nie przezywac ewentualnej smierci pacjenta to wyszlo samo inaczej bylabym juz dawno w szpitalu psychiatrycznym. Pierwszy rok kazdy kto pracuje i zna sie dluzej z ktoryms z pacjentow ktory niestety umiera ryczy jak sie dowie o smierci. Latwo nie jest ale lubie rozmawiac z pacjentami moga sie zawsze u mnie wygadac co ich boli posmiac sie ponarzekac. Szczerze powiem ze tego mi brakuje w nowym miejscu bo tam.juz mam mniejszy kontakt z pacjentem tylko na konsylium lekarskim.
 
reklama
Kurcze gosia jutro mam lekarza a widzisz tak sobie dzus mysle napisali nieplodnosc idiopatyczna a to przeciez zaraz przed ivf JuZ mialam problem z tsh I tfr wiec czemu mam napisane idiopatyczna, moxe JuZ to mam od lat I nie wiedzialam , nigdy tych hormonow nie kontrolowalam ...zapomnialam o tobie cholewcia ze ty na onkologii , moglam od razu pukac do ciebie.
Teraz to JuZ wogole jutro ide do internisty po thyrox a ogolnie badanie to JuZ tam za tudzuen , dwa ,czas pokaze bo nic nirwiem co mnie czeka

Ciesze sie ze z praca wyklarowalas ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja znawca tematu bo 10.lat juz swoja tarczyce lecze :)
 
Do góry