reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też mam wpisane karcie ciąży ze po IUF ET.Ja jestem ciągle u tej mojej u dr Budzińskiej, no ja za badania to płacę ale nie są to jakieś kolosalne sumy :) Ja jeszcze nie myślałam ale wiem,ze nie chce u siebie w mieście rodzić na pewno.Ty już masz 15 tydzień czy który już bliżej niż dalej zaraz będzie połowa u mnie leci 8 tydzień i 2 lub 3 dzień dopiero

Ja w poniedziałek zaczynam 16t ale przez to ze nie pracuje strasznie się ciągnie ten czas . Ja tez nie chce u siebie w Gol.. rodzić a o Zdrojach najwięcej plusów słyszałam . Ja tez będę miała planowaną cesarkę to tez inaczej . Teraz mam wizyty co trzy tygodnie i ześwirować można bo ruchów nie czuje minie wiem co z tym moim dzieckiem [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super wieści. Bardzo się cieszę, że tak pięknie u Was. Cały czas chodzisz do dr W.?
Tak. Tylko na genetyczne w 12 tyg, połówkowe i teraz kontrolne do doktora Krawczyka w Ovum. Jest podobno specem od bliźniąt, więc bardzo mu ufam. A słyszałaś coś o szpitalu na Staszica? Dr Wdowiak chyba tam skieruje mnie na cc, bo mają oddział dla wcześniaków, w razie gdyby był potrzebny.
 
Ja w poniedziałek zaczynam 16t ale przez to ze nie pracuje strasznie się ciągnie ten czas . Ja tez nie chce u siebie w Gol.. rodzić a o Zdrojach najwięcej plusów słyszałam . Ja tez będę miała planowaną cesarkę to tez inaczej . Teraz mam wizyty co trzy tygodnie i ześwirować można bo ruchów nie czuje minie wiem co z tym moim dzieckiem [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też chciałabym cesarkę bo boje się rodzić naturalnie.Ja tez jestem na L4 i strasznie się ciągnie też teraz mam przyjechać za 3 tyg czyli wychodzi ze 31 ale przełożyłam na 30 a chciałam iśc wczesniej jeszcze tu do ginka u mnie w mieście żeby zobaczyć czy jest Ok ale mówia mi że nie robi się tak często USG w ciąży i jak moja gim mi powiedziała ze wizyta za 3 tyg to za 3 tyg :) a ja już bym chciała zobaczyć czy jest wszystko Ok czy serduszko bije dalej czy urosło dzieciątko itd, mówię do męża ze pojade chyba teraz po weekendzie to sie złości bo mowi ze termin mi wyznaczyła za 3 tyg a nie za 2 tyg, a po za tym też odstawiłam Acard i Encorton i wiesz obawy ale najwidoczniej nie musiałam już brać,jedne wynik juz krwi robiłam może dlatego nie było potrzeby u mnie żebym brała dalej a ja głupia siedze i czytam ale już mniej a mój sie złości ;) Bo ty Acard i Encorton dalej bierzesz z tego co pamietam ja pisałam do mojej to napisała że my odstawiamy to odstawiłam.
 
Przepraszam ze sie unioslam pozbieram sie jakoś będzie zawsze napisałam lekarzowi ze spadła beta jeszcze nic nie odpisał ja mało jajek teraz miałam bo tylko 5 a zaplodnily się tylko 3 do 3 dnia wszystkie sie rozwijały i 5 pojechałam na transfer i dwa przestały sie rozwijać podali jedna bkastocyste 1 AA podoba bardzo ładna nie wiem dlaczego tak sie stało nie mam pojęcia

Ty mnie nie przepraszaj bo nie masz za co . Widzisz może tak jak koleżanka napisała trzeba wyciszyć jajnik . Myśle ze Twój lekarz tez teraz już będzie wiedział jak reagujesz na leki i może zwiększy dawki by Cie bardziej wystymulować by było więcej zarodków . Musisz walczyć bo naprawdę warto . Mój organizm zabijał wszystkie zarodki bo traktował je jak intruza . Zawsze miałam super klasy i tez nie mogłam pojąć czemu . We wnętrzu kobiety zachodzi tyle rzeczy przy zagnieżdżeniu ze nawet sobie tego nie wyobrażamy i wystarczy ze coś tam się nie zgra i dzieje się jak u Ciebie . A co do syna to Ja tez byłam pewna ze to będzie chłopak . Jak widziałam blastke przed podaniem nazwałam go Ksawery . Mówiłam do niego jak do chłopaka , wybierałam ciuszki dla chłopaków wózek dla chłopaka totalnie wszystko . I jak usłyszałam ze dziewczynka to mówię ze jak przecież ja mam chłopaka [emoji12] oj tak się wkręciłam ze długo było mi to przyswoić .Zobaczysz zleci szybko i będziesz nam tu machała na forum pozytywnym testem .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulinko ja pierwszą stymulacje miałam w czerwcu, nie doszlo do transferu bo zarodki przestały się rozwijać. A kolejną stymulacje rozpoczęłam już w kolejnym cyklu. Dr dała mi lek na wyciszenie jajnikow i tak ładnie zareagowaly, że już w lipcu miałam stymulacje i transfer- udany! Także życzę Ci zebys i Ty nie musiała długo czekać na swój Skarb. Trzymaj się!
Ja rowniez miałam pierwsza stymulacje i d***. Zaden z zarodkow nie przeżył. Po okresie brałam jeden cykl tabletki antykoncepcyjne i w następnym stymulacja . Efekt ma 11 tyg i 4 dni :tak:
 
Ja też chciałabym cesarkę bo boje się rodzić naturalnie.Ja tez jestem na L4 i strasznie się ciągnie też teraz mam przyjechać za 3 tyg czyli wychodzi ze 31 ale przełożyłam na 30 a chciałam iśc wczesniej jeszcze tu do ginka u mnie w mieście żeby zobaczyć czy jest Ok ale mówia mi że nie robi się tak często USG w ciąży i jak moja gim mi powiedziała ze wizyta za 3 tyg to za 3 tyg :) a ja już bym chciała zobaczyć czy jest wszystko Ok czy serduszko bije dalej czy urosło dzieciątko itd, mówię do męża ze pojade chyba teraz po weekendzie to sie złości bo mowi ze termin mi wyznaczyła za 3 tyg a nie za 2 tyg, a po za tym też odstawiłam Acard i Encorton i wiesz obawy ale najwidoczniej nie musiałam już brać,jedne wynik juz krwi robiłam może dlatego nie było potrzeby u mnie żebym brała dalej a ja głupia siedze i czytam ale już mniej a mój sie złości ;) Bo ty Acard i Encorton dalej bierzesz z tego co pamietam ja pisałam do mojej to napisała że my odstawiamy to odstawiłam.

Hahah Ja tez mam 31 i chciałam na 30 ale nie dało rady [emoji12]i tez myślałam czy nie pojechać w tym tygodniu . Dziś mojego wysłałam do Szczecina po detektor , facet sprzedawał na olx za 80zl nowy nie używany . Chyba 10 min minęło za nim coś usłyszałam . Mała ulga była ale to nie to co Usg . Mój M się śnił ze mnie dzisiaj ze jakby sprzedawali na olx używany aparat do usg to bym pewnie kupiła . Ja w poniedziałek ostatnia tab Encortonu i Duphaston . Zostanie clexan Luteina Acard i Euthyrox . To już zawsze mniej . A Budzińska pracuje gdzieś w szpitalu ? Oj teraz jak pojedziesz to już będzie taki fajny człowieczek .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahah Ja tez mam 31 i chciałam na 30 ale nie dało rady [emoji12]i tez myślałam czy nie pojechać w tym tygodniu . Dziś mojego wysłałam do Szczecina po detektor , facet sprzedawał na olx za 80zl nowy nie używany . Chyba 10 min minęło za nim coś usłyszałam . Mała ulga była ale to nie to co Usg . Mój M się śnił ze mnie dzisiaj ze jakby sprzedawali na olx używany aparat do usg to bym pewnie kupiła . Ja w poniedziałek ostatnia tab Encortonu i Duphaston . Zostanie clexan Luteina Acard i Euthyrox . To już zawsze mniej . A Budzińska pracuje gdzieś w szpitalu ? Oj teraz jak pojedziesz to już będzie taki fajny człowieczek .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak pracuję w MSWiA to tam kierowała mnie na zbieg na NFZ o nawet nie wiedziałam o żadnym detekorze czyli nawet jak bym zakupiła go i przyłoże do brzucha to będę widzieła czy serduszko biję czy jak to wygląda?Ja biore Duphaston Luteine Progynove i kwas foliowy teraz w wczesniej jak pisałam Acard i Encorton.Ja dziś dzowniłam i przełożyłam na 30 ;) No mam nadzieje już wczesniej jak byłam 10 to widziałam już jakby zarys ale taki nie dokladny teraz jak pojade do niej to będzie 10 tydzień więc już będzie machał/a nóżkami rączakami do mamusi i tatusia ;) Oby było wszystko dobrze :) Powodzenia na wizycie
 
Brałam nospe parę dni przed transferem i 4 dni po transferze nie wiem może masz rację może w tym jest jakaś przyczyna nie wiem zacznę analizować wszystko w poniedZiałek

Jeśli będziesz miała przerwę to warto zbadać różne rzeczy np. zrobić histeroskopie, kurczliwosc macicy,itp. Zawsze będziesz podchodzila pewniej do kolejnego podejścia. Ja mam teraz 2 miesiące przerwy i staram się je wykorzystać jak tylko mogę
 
Tak pracuję w MSWiA to tam kierowała mnie na zbieg na NFZ o nawet nie wiedziałam o żadnym detekorze czyli nawet jak bym zakupiła go i przyłoże do brzucha to będę widzieła czy serduszko biję czy jak to wygląda?Ja biore Duphaston Luteine Progynove i kwas foliowy teraz w wczesniej jak pisałam Acard i Encorton.Ja dziś dzowniłam i przełożyłam na 30 ;) No mam nadzieje już wczesniej jak byłam 10 to widziałam już jakby zarys ale taki nie dokladny teraz jak pojade do niej to będzie 10 tydzień więc już będzie machał/a nóżkami rączakami do mamusi i tatusia ;) Oby było wszystko dobrze :) Powodzenia na wizycie

Tak słyszysz bicie i niby piszą ze już od 12 t a ja ledwo wynalazłam w 16 t . Podobno w 20t już dużo lepiej ale w tedy to już myśle ze będę miała ruchu i będę je liczyła . Jak mogę coś doradzić to w Vitro prenatalne kosztują 370 zł u dr . W . Jeśli B. nie będzie nalegała na niego to Ja polecam Ci dr. Mędrka . Te same pieniądze przyjmuje w Diagenie . Najlepszy lekarz w Szczecinie od Usg i mega przepaść . Mnie dr W z Vitro prawie doprowadził do zawału ogólnie nieprzyjemny . To czekam na zdjęcie dzidzi po wizycie i trzymam kciuki [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziweczynki a jak wy sie czulyscie na sztucznym cyklu? U mnie dzis 10dc, biore estrofem ii plastry oesclim, bylam wczoraj na wizycie i niby usg ok ale czuje taki dziwny ucisk w brzuchu, jakby sie tam cos rozpychalo, odpocz tego w pochwie ciasno jak nie wiem, tylko raz mialam tak ciasno ale to bylo po punkcji jak mialam lutinus. Do wczoraj te objawy nie byly jakies mocne wiec nie pytalam lekarza ale dzisiaj prawie caly czas czuje brzucha... tez tak mialyscie?
 
Do góry