reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja tez nie pilam wina i mialam pusty pecherz przy transferze bo nie wiedzialam ze na pelnym wiec nie ma reguly
Ja też nie piłam winiacza hihi... Ale jadłam migdały (zawsze je jadłam więc jadłam i przed transferem). I pojechałam z pełnym pęcherzem ale w klinice transfer się przesunął więc musiałam siku bo bym nie wytrzymała... I jakoś mój Kacperek dał radę!!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ja też nie piłam winiacza hihi... Ale jadłam migdały (zawsze je jadłam więc jadłam i przed transferem). I pojechałam z pełnym pęcherzem ale w klinice transfer się przesunął więc musiałam siku bo bym nie wytrzymała... I jakoś mój Kacperek dał radę!!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Ja na migdaly mialam.straszna alergie ktora co prawda przeszla na laskowe ale dalej mam dystans. A na orzechy po tym co przed transferem zjadlam do dzis patrze z obrzydzeniem... teraz niby kilka dziennie wloskich powinnam.jesc ale chyba musze jakies ciasto z orzechami upiec to moze wtedy jakos mi przejda.

A swoja droga jak Wy jecie w ciazy? Tak super zdrowo czy do normalnego jedzenia (ja nie kupuje nigdy gotowcow ani zadnego przetworzonego jedzenia) dodajecie wiecej owocow i warzyw?
 
Ja na migdaly mialam.straszna alergie ktora co prawda przeszla na laskowe ale dalej mam dystans. A na orzechy po tym co przed transferem zjadlam do dzis patrze z obrzydzeniem... teraz niby kilka dziennie wloskich powinnam.jesc ale chyba musze jakies ciasto z orzechami upiec to moze wtedy jakos mi przejda.

A swoja droga jak Wy jecie w ciazy? Tak super zdrowo czy do normalnego jedzenia (ja nie kupuje nigdy gotowcow ani zadnego przetworzonego jedzenia) dodajecie wiecej owocow i warzyw?
Ja to różnie raczej zdrowo , zero jedzenia na mieście ale to dlatego że nie miałam ochoty. Jadłam tony mandarynek, marchewek,rzodkiewka i na koniec ciąży arbuzy. Rano zawsze płatki owsiane .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do dziewczyn które miały transfer 5dniowej blastki :)
W którym dc miałyście transfer ? Ja jestem z łódzkiej Gamety i tam powiedzieli że 19dc. To się może jeszcze zmienić ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedz :)
Ja tez mialam crio transfer w 19dc dwoch 5 diowych blastek w lodzkiej gamecie [emoji5]
Bralam estrofem od 2dc a na wizycie kontrolnej w 13dc lekarz rozpisal reszte lekow encorton, relanium, fraxiparine, duphaston i crinone. I od tej wizyty mialam juz brac te wszystkie leki lacznie z estrofenem.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja to różnie raczej zdrowo , zero jedzenia na mieście ale to dlatego że nie miałam ochoty. Jadłam tony mandarynek, marchewek,rzodkiewka i na koniec ciąży arbuzy. Rano zawsze płatki owsiane .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No ja na arbuzy tez mam parcie[emoji16]

Gdzies cos czytalam ze rzodkiewka w ciazy nie jest dobra tak samo jak kielki itp?

Kurde moglby ktos madry zrobic jedna a porzadna liste co mozna a czego nie bo jedni mowia tak inni tak...
 
reklama
No ja na arbuzy tez mam parcie[emoji16]

Gdzies cos czytalam ze rzodkiewka w ciazy nie jest dobra tak samo jak kielki itp?

Kurde moglby ktos madry zrobic jedna a porzadna liste co mozna a czego nie bo jedni mowia tak inni tak...
Wiem z tą rzodkiewką ale to było silniejsze odemnie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry