reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czyli z tego artykułu mi wynika, że winogrona są prawie 3x lepsze na endo od wina:p :)

Lub picie 4 litry wina dzien;))) ...hah

Ja powtarzam przed moim 1 ivf nie czytalam za duzo forum bylam pochlonieta praca, nie wiedzialam nic o winie diecie , bedac JuZ w klinice powiedziano mi zakaz noni tego Sue trzymalam bo komu ufac jak nie lekarzom , potem znalazlam info z forum o winie itd jak JuZ bylam w ciazy

Powyzszy artykol teraz znalazlam;)) no jesli to prawda to ..... niewiem Ja nie pilam i udalo sie , inni pili I tez sie udalo ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to każda z nas nie może się doczekać i chciałaby jak najszybciej.Ale cierpliwość popłaca [emoji4]

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
a brałaś może estrofem ? bo ja oczywiście znowu mam dylemat bo na karcie informacyjnej dr napisała że od 3dc mam brać a rozmawiałam z nim dwa razy przez tel i mówił że od 2dc mam brać. Może pomylił się na tej karcie ;)
 
a brałaś może estrofem ? bo ja oczywiście znowu mam dylemat bo na karcie informacyjnej dr napisała że od 3dc mam brać a rozmawiałam z nim dwa razy przez tel i mówił że od 2dc mam brać. Może pomylił się na tej karcie ;)
Nie ja nie brałam.Ja od 2 dc progynova,encorton,acard,prolutex i ultrogestan

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze raz gratulacje.
Czekamy na wielki przyrost bety. I spokojną ciążę.
A za 9 miesięcy to my z Franiem przyjedziemy do Antosia.
Przedsmak macierzyństwa już miaś haha [emoji6]



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Justynka twój Franio to jest kochane dziecko a ze płacze to normalne przynajmniej go słychać hehe ;) nie wytrzymalam i przyjechałam zrobić dzisiaj krew za dużo czekania do poniedziałku; )
 
ja mam tylko przepisany estrofem...teraz się wystraszyłam czy aby na pewno to nie za mało...
Ale ja przed crio to pewnie dlatego.Przed pierwszym transferem miałam podobnie tylko progesterony dopiero po punkcji zaczynałam.Nie stresuj się co klinika to inna praktyka....

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja tez nie pilam wina i mialam pusty pecherz przy transferze bo nie wiedzialam ze na pelnym wiec nie ma reguly
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry