reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja 3 razy krwawiłam zaczęło się w 6 tyg pierwsze i było wszytstko Ok za pierwszym razem pojechałam do ginka i to był 6 tydzień i było Ok za drugim już w nocy i do szpitala na IP też 6 tydzień i któryś dzien nie pamietam i tam 4 dni lezałam i w szpitalu jeszcze raz poleciała mi krew z brudem a tak to 2 razy sama krew świeża i na na razie mam spokój przez 2 tyg czasem pojawiają się brudy ale teraz rzadziej bo wcześniej miałam więcej ,8 tydzień ciązy u mnie.Będzie dobrze :)
A powiedzieli Dlaczego miałaś te krwawienie?
 
jeszcze lepsze ukrwienie nie zaszkodzi haha :D a serio te wszystkie leki hormony itp ci nie niszczą endo? szczęściara :-) :):-) :):-) :)
nie niszczyły.. teraz trzecie podejście do ivf i w sumie w pon. mi powie jak endo.. ja to wgl u siebie podejrzewam endometrioze tak na marginesie jezeli juz mowimy o endometrium :) i mowiłam o tym gin ale stwierdziła ze nie bedzimy robic specjalnie laparo.. a wnoszę po tym że czesto podczas przytulanek mnie boli ..
 
A powiedzieli Dlaczego miałaś te krwawienie?
Nie kompletnie w szpitalu nic nie powiedzieli, żadnego krwiaka nic kompletnie nie miałam ,moja gim powiedziała żeby nie panikować bo nic złego się nie dzieje nie wiadomo jaka przyczyna była ale jak poczuję że coś mi leci od razu patrze bo już jestem na tym punkcie przewrażliwiona.
 
Nie kompletnie w szpitalu nic nie powiedzieli, żadnego krwiaka nic kompletnie nie miałam ,moja gim powiedziała żeby nie panikować bo nic złego się nie dzieje nie wiadomo jaka przyczyna była ale jak poczuję że coś mi leci od razu patrze bo już jestem na tym punkcie przewrażliwiona.
Wieże. Mam nadzieję że u mnie też nie będzie to nic poważnego. A co jaki czas masz wizyty? Ja miałam co tydzień i może to za często było...
 
reklama
Nie kompletnie w szpitalu nic nie powiedzieli, żadnego krwiaka nic kompletnie nie miałam ,moja gim powiedziała żeby nie panikować bo nic złego się nie dzieje nie wiadomo jaka przyczyna była ale jak poczuję że coś mi leci od razu patrze bo już jestem na tym punkcie przewrażliwiona.
A jakie leki ci podawali. Ja tydzień temu miałam odstawić progesteron a dziś dostałam prolutex przez tydzień
 
Do góry